1989
1993

میخوام کامل واستون توضیح بدم ، 

من متولد ۷۷ هستم تو خانواده ای بسیار سخت گیری بزرگ شدم، مامانم بسیار بداخلاقه و شبو روز بدون وقفه فقط غر میزنه فحش میده نفرین میکنه روانیه ، مجردیم هزار بار خودکشی کردم ،شاید باور نکنید اولین خودکشیم ۶ سالم بود یه روسری بستم به گردنم خودمو خفه کردم😭😭 چون مامانم نمیزاشت تا برم بیرون بازی کنم با هم سن هام ،هر روز باید کار خونه انجام میدادم کتکم میزد،حالا بماند داداشمم معتاد بود چقدر زجرم میداد ، تا ۱۸ سالگی هزار خودکشی ، قرص خوردن کما رفتن،آمپول هوا، رگامو زدم ،خودمو دوباره اعدام کردم، ولی حتی ۱ بارم نبردم دکتر ،یا واسش مهم باشم ، باید به دل خودش لباس میپوشیدم رفتارمیکردم حرف میزدم ، مثل یه اسیر، 

بقیه اشم الان میزارم

پَــروانه ها یادِشــان رَفتـه کِـه روزی کِـرم بودَنــد ..!

گذاشتی لایک کنم بخونم

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖خدا جون ازت خواهش میکنم به حق پنج تن به حق علی اصغر من این ماه باردار شم و تیکر تولد بزارم اینجا😍🥰

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

1992

لایکم کن

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان اگر جان است به قربان حسین بن عل😍ی..شادی روح شهدا صلوات..🌷من به شهید ابراهیم هادی متوسل شدم و باردارشدم.🌻.برای باردار شدن خاهرم صلوات بفرستید ⚘ممنونم الهی به خاسته هاتون برسین😘

با یه پسری دوست شدم که بهم محبت میکرد دوسم داشت ،ولی هیچی از خودش نداشت ،قبلا هم سابقه زندان و سیگار کشیدن و این چیزا داشت ، دوماه باهم دوست بودیم ، بعد اومدم خواستگاریم ،من فقط آرزو میکردم زودتر باهاش ازدواج کنم تا از دست خانوادم راحت شم ،از این همه خودکشی و بدبختی😭😭

2011

خدا خودت بش نگاه کن و مراقبش باش🙏😢

لطفا من رو بخاطر چادری بودن و خانه دار بودن قضاوتهای بی معنی نکن....مطمئن باش به اندازه های کل روزهای بعد از اینه تویی که از یه زن چادری و خانه دار یه انسان بی خاصیت با سطح فرهنگی و فکری پایین تصور میکنی،بیشتر فعال بودمو هستم تو زندگیم...چند تا نمونشو میگم تا صرفا بعضی ها یاد بگیرن این نوع قضاوتهای بیهودرو کنار بزارن...........     چند تا قله ی معروفو فتح کردم...تئاتر حرفه ای بازی کردم...تو مسابقات ورزشی چند دوره در سطح استانو کشور مدالو حکم قهرمانی دارم...فیلم کوتاه ساختمو فرستادم و برنده شدم و به مصاحبه دعوت شدم و اونجا با فیلم سازهای بزرگی مثل صدرعاملی ،داوودنژاد ، فرزاد مؤتمن ،کامبوزیا پرتوی روبه رو شدم و کارمو نقد کردن😍مهندسم و یه پژو هش با ارزش و خارج از فضای درسی تو دانشگاهمون انجام دادم...و الان تو مرکز اسناد دانشکدمون قرار داره...دفتر مهندسی کار کردم و تجربه ی خوبی به دست آوردم...تابلو فرش بافتم و الان روی دیوار جلوی روم نصبه...پیانو میزنم...خیاطی میکنم...هووف شاید همش الان یادم نباشه ...اینارو نگفتم که خدایی ناکرده پز داده باشم...هر چند شاید چیز قابل ارزشی نباشه اما بعضی ها که فکرهای منفی دارن اینجا هم میخوان قضاوتم کنن...اینارو گفتم چون خستم از پیش قضاوت مردم بخصوص هم جنسهای خودم...با همه ی اینها که گفتم الان خانه دارم و چادری و ترجیح دادم کنار پسرم باشم...به امید روزی که" قضاوت نکنیم" به شکل واقعیش اجرا شه!🌸🌸

برای اینکه فقط زودتر نامزدی کنم خودم تموم پول خرید نامزدی بهش دادم نامزدی کردیم ، خودم برا خودم لباس و هزار چیز دیگه میخریدم میگفتم نامزدم برام خریده 😭😭مادرشوهرو و بقیه هرچی بهم توهین و بی احترامی میکردن برام مهم نبود میگفتم فقط از خانوادم که این همه زجرم دادن دورشم