2737
2734

پسرم بدنیا اومده بود ننش اومده بود خونمون تو شهرستانن ما تهرانیم مامان خودمم بود 

بعد دو تاشونم یبار از پول خودشون برا پسرم شیرخشک گرفته بودن مامان خودم رفتنی ب شوهرم گفتم پول مامانمو بده نداد بعد اومد گفت یادم رفته بعد مامان خودش ک داشت میرفت تو ترمینال گفت عه بزار پول مامانمو بدم بعد پیش من شمرد ۱۰۰تومن برد تو اتوبوس دادب مامانش درحالی ک فقط ۳۰تومن پول شیرخشک داده بود منم هیچی گفتم 

بعد چند ماه ک مامانم دوباره اومد خونمون موقع رفتن همه خریدایی ک برا پسرم کرده از دندونک گرفته تا شیرخشک قبلی به شوهرم گفتم پولشو بده اونم داد  کارم درست بود بنظرتون؟

درضمن ما رسم سیسمونی نداریم و همه چیو باید بابای بچه بخره 😒

کارت درست نبوده ببخشیدا

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درست و غلط نداره از قدیم گفتن حساب حسابه کاکا برادر

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738

باید میداده

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2706