2737
2739

بچها منو نامزدم دختر خاله پسر خاله هستیم . جاریه آیندم هم دختر خالمه ک چند ماهه ازدواج کردن ولی منو پسر خالم تازه نامزد کردیم . این جاری آیندم از همون روز اول میگفته نمیخواد من حتا جلو چشاش باشمو از من متنفره و.... خیلیم سعی کرده بزنه بهم جریان منو😭  خانواده نامزدمم عاشق منن .

نامزدم ازش به شدت متنفره  ‌ . و با برادر خودش قهر کرده ک چرا رفتی اینو گرفتی .

من بچه بودم رفتم سراغ گوشیش و متوجه شدم

این جاریم با ی مرد متاهل به اسم کیارش ک بچه هم داشت دوست بوده و سعی میکرده زندگیشونو از هم به پاشه

منم رفتم به مامانم گفتم

مامانمم گفت روی این حرفو بپوشون تو ی بچه ای و دهنتو ببند.

بچها این جاری آیندم میشینه جلو خانواده نامزدم و همه در میاد میگه فلان دختر خیییییلی خوشکل تره پاشید بریم اونو بگیریم در میاد میگه : من توی خانواده بزرگ نشدم😭

به ارواح خاک بابابزرگم من تا حالا حتا ی دوس پسر هم نداشتم😭

۱۵ سال هم  از من‌ بزرگ تره ولی از سر حسادت دست از سرم بر نمیداره😭

میخوام به صورت ناشناس بهش پیام بدم بگم : دهنتو ببند و خفه بشین وگرنه جریان رابطت با اون مرد متاهل کیارش رو به همه میگم

به نظرتون به صورت ناشناس این پیامو بدم بهش ؟

به احتمال زیاد میفهمه منم ک‌اونم مهم نیس بفهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

احتمالا چون ازش اتو داشتی دوس نداشته جاریش بشی و چشم تو چشم بشین 

اگه برات مهم نیست که بفهمه رودررو باهاش حرف بزن 

بگو میدونم احتمالا بخاطر اون قضیه از من خوشت نمیاد یا میترسی لوت بدم 

ولی نگران نباش من دهنم قرصه. یه اشتباهی کردی تموم شده رفته!!

چه بچه بازی 😐😐😐😐

گمونم ۱۳ ۱۴ سالشه اسی😑😂

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
چرا نمیشه🙄🙄🙄

هیچ سیم کارتی قابل پیگیری نیس

مگه با حکم قاضی و درصورت شکایت

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
2706