2726
عنوان

مادرشوهرم میخواد عمل کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 47 پست

شوهرت میگفت دخترش غر میزنه ببین عروسسسش چ کنه از غررررر...

والا آدم همراه میره دهنش آسفالت میشه ...حالا ک زبون و اخلاق خوش هم نداره ک...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واقعا بعضیارو نمیفهمم  میگه با مادرشوهرش صحبتم نمیکنه بعد بره بیمارستان پرستاریشو کنه.حتی خ ...

خوب اینی که شما میگی الان بمنچه؟؟

من ازاول یه کامنت گذاشتم تواین تاپیک.دیگه انقدر نیاز به توضیه نیست 😐😐

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اسی جان شوهرت هر کاری کنه وظیفه شه چیزیم نمیتونی بگی چون حق با اونه ولی خودت وظیفه ای نداری گلم عذاب ...

پدرش اومد بالا شوهرم گفت من فردا میبرمتان بعد اونم رو کرد به من گفت تو هم میای من هیچی نگفتم شوهرم گفت این چرا بیاد مگه دختر نداره 

2728
خوب اینی که شما میگی الان بمنچه؟؟ من ازاول یه کامنت گذاشتم تواین تاپیک.دیگه انقدر نیاز به توضیه نیس ...

اعصاب نداریا 

اشتباه ریپ زدم 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
پدرش اومد بالا شوهرم گفت من فردا میبرمتان بعد اونم رو کرد به من گفت تو هم میای من هیچی نگفتم شوهرم گ ...

آفرین به شوهرت 

اگر واقعا بهت محبت نداشته از این زهر بریزا بوده نرو بذار قدر عافیت بدونن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
اعصاب نداریا  اشتباه ریپ زدم

عزیزم شما اعصاب نداری انگار دعوا داری.انگار مثلا من بازور دارم اسیو میفرستم بره پیش مادرشوهرش شما داری منوقانع میکنی که اونا مقصرن

باشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
عزیزم حداقل با عروس مهربون باشه اون بخاطر اخلاق بدش حتی بچه هایش هم تحملش نمیکنن

اتفاقا داشتم به اینم فک میکردم که یه مادر چطور میتونه رفتار کنه که بچه هاش موقع ناخوشی دلشون نخاد پیششون بمونن

ادمیزاد باید به فکر این جور روزاشم باشه

شما هم معلومه خیلی مهربونی و عذاب وجدان داری اگه نری

اگه یه درصد فک میکنی قدر بدونه برو

عزیزم شما اعصاب نداری انگار دعوا داری.انگار مثلا من بازور دارم اسیو میفرستم بره پیش مادرشوهرش شما دا ...

خا ...

عزیزم شما اعصاب نداری انگار دعوا داری.انگار مثلا من بازور دارم اسیو میفرستم بره پیش مادرشوهرش شما دا ...

من که فردا میرم ولی اون میتونست بیاد بگه عزیزم من فردا عمل دارم دوست دارم تو باهام بیای حتی نیازی نبود بگه دخترش گفته من نمیام ولی اینقدر مغروره خودش از من نخواست پدر شوهرم اومد گفت توام فردا میای 

من که فردا میرم ولی اون میتونست بیاد بگه عزیزم من فردا عمل دارم دوست دارم تو باهام بیای حتی نیازی نب ...

اره عزیزم حق داری.

من گفتم وظیفه پسراش هست.کلا برای همه مثال ماددخودم وداداشامو زدم.شما وظیفه ای نداده ولی شوهرت وظیفشه یاخودش بره یااگه اونا اوضاع مالی درستی ندادن یه مرستارازطرف خودش بفرسته.بعدم یروزش باشما بقیه نوبت بقیه بچه هاشه

اگر من جات بودم میرفتم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706