2737
2734
عنوان

علاقه ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 90 پست
آخه میگم وابستگی وابستگی میاره این اصلا خوب نیست بعدش میترسم که الان پیام بدم موقعی که رسما عقد کرد ...

والا چی بگم شرایط ها فرق می‌کنه اما من شوهرم فامیل بودیم الان هردومون می گیم کاش قبل ازدواج یک مدت با هم در ارتباط بودیم البته ما خانواده هامون خیلی بسته بودن قبل رسمی شدن اجازه نمی دادند وما هم خیلی بچه مثبت بودیم اون زمان اما الان به نظرم دوستی قبل ازدواج خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب الان یه هفتس هنوز جواب نداده جمعه هم پیام دادم گفت فعلا تصمیم نگرفتم 

خب دوباره پیام‌ بده بگو تصمیمتونو گرفتین؟

اگه نظرش منفی بود همون اول باید میگفت🤔

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
2731
خب دوباره پیام‌ بده بگو تصمیمتونو گرفتین؟ اگه نظرش منفی بود همون اول باید میگفت🤔

اتفاقا دارم الان صحبت میکنم باهاش ولی از تصمیمش نپرسیدم فعلا داریم درباره امام زمان صحبت میکنیم

خب دوباره پیام‌ بده بگو تصمیمتونو گرفتین؟ اگه نظرش منفی بود همون اول باید میگفت🤔

اتفاقا امروز کلی صحبت کردیم .حتی از استخدام حرف شد و گفت استخدام شدی کی میتونی. خونه بگیری منم جواب ندادم و حرفو عوض کردم چون باید بدونه یه پسر جوون تازه کار که الان کم کمش پونصد میلیون یا یه میلیارد پول خونس چطوری باید بخری.اگرم بخره زمان میبره توی این مشکلات اقتصادی اصلا شایدم تا آخر مستاجر شد .اینو مثال میگما.بعدش گفت  اگر استخدام شدی چقدر میگیری منم گفتم فلان قدر بعدش گفتم دعا کن که زود استخدام بشم گفت ایشالا به خاطر خودت نه به خاطر خودم میشی .من یکم امیدوار شدم .بعدش گفت خوشت میاد برم دانشگاه گفتم بله اتفاقا دوست دارم .بعدش چند ساعت که دوباره صحبت کردیم گفتم یه سوالی بپرسم .اگر من کارمند نمیشدم و شغلم آزاد بود حقوقم کم بود بازم منو قبول میکردی .گفت بستگی به دل داره بعدشم. فعلا که جواب ندادم بهت . .قبل تو خواستگار داشتم همه چی داشتن ولی کارمند نبود گفتم خب پس چرا نرفتی گفت خوشم نمیومد .گفتم من دوست دارم اگر قسمت شد من به خاطر پول و ماشین و این چیزا نخوای اینا لازمه زندگی هست ولی مهم ترش ایمان و اخلاق و سالم بودن هست  به خاطر خودم بخوای گفت قبول داری پول هم شرطه گفتم بله شرطه 

این چرا اینطوریه اگر نظرت مثبته چرا میگی فعلا جواب بهت ندادم .اگر نیست چرا قشنگ صحبت میکنی میگی ایشالا به خاطر خودم نه به خاطر خودت استخدام میشی 

نظر شما چیه 

والا چی بگم شرایط ها فرق می‌کنه اما من شوهرم فامیل بودیم الان هردومون می گیم کاش قبل ازدواج یک مدت ب ...

اتفاقا امروز کلی صحبت کردیم .حتی از استخدام حرف شد و گفت استخدام شدی کی میتونی. خونه بگیری منم جواب ندادم و حرفو عوض کردم چون باید بدونه یه پسر جوون تازه کار که الان کم کمش پونصد میلیون یا یه میلیارد پول خونس چطوری باید بخری.اگرم بخره زمان میبره توی این مشکلات اقتصادی اصلا شایدم تا آخر مستاجر شد .اینو مثال میگما.بعدش گفت  اگر استخدام شدی چقدر میگیری منم گفتم فلان قدر بعدش گفتم دعا کن که زود استخدام بشم گفت ایشالا به خاطر خودت نه به خاطر خودم میشی .من یکم امیدوار شدم .بعدش گفت خوشت میاد برم دانشگاه گفتم بله اتفاقا دوست دارم .بعدش چند ساعت که دوباره صحبت کردیم گفتم یه سوالی بپرسم .اگر من کارمند نمیشدم و شغلم آزاد بود حقوقم کم بود بازم منو قبول میکردی .گفت بستگی به دل داره بعدشم. فعلا که جواب ندادم بهت . .قبل تو خواستگار داشتم همه چی داشتن ولی کارمند نبود گفتم خب پس چرا نرفتی گفت خوشم نمیومد .گفتم من دوست دارم اگر قسمت شد من به خاطر پول و ماشین و این چیزا نخوای اینا لازمه زندگی هست ولی مهم ترش ایمان و اخلاق و سالم بودن هست  به خاطر خودم بخوای گفت قبول داری پول هم شرطه گفتم بله شرطه 

این چرا اینطوریه اگر نظرت مثبته چرا میگی فعلا جواب بهت ندادم .اگر نیست چرا قشنگ صحبت میکنی میگی ایشالا به خاطر خودم نه به خاطر خودت استخدام میشی 

نظر شما چیه 

خب اصلا بهش فکر نکنین گوشی و از خودتون دور کنین یا کلا شمارش و پاک کنین که نتونین بهش دسترسی داشته ب ...

نظر شما چیه 

2738
اتفاقا امروز کلی صحبت کردیم .حتی از استخدام حرف شد و گفت استخدام شدی کی میتونی. خونه بگیری منم جواب ...

به نظر من اون از شما خوشش اومده و میخواد از آیندش هم مطمئن بشه که رفاه داره یا نه و یا شاید هم خانوادش با کسی که هنوز مثلا خونه نداره مخالفن ولی اون شما رو دوس داره

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
اتفاقا امروز کلی صحبت کردیم .حتی از استخدام حرف شد و گفت استخدام شدی کی میتونی. خونه بگیری منم جواب ...

خب مستقیما نمیخواد بهتون بگه دیگه ولی منظورش و بهت رسونده که دوست داره

دخترا ناز دارن میدونی چی میگم اینکه بیاد مستقیم بهت بگه دوست دارم یکم براش بده

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
به نظر من اون از شما خوشش اومده و میخواد از آیندش هم مطمئن بشه که رفاه داره یا نه و یا شاید هم خانوا ...

ببخشید اونجا که گفتم بهش دعا کن استخدام بشم اشتباه نوشتم .گفته بود ایشالا میشی به خاطر خودم نه به خاطر خودت .از این طرفم میگه من هنوز جواب ندادم که

بعدش به نظرتان بهتر نیست چند روزی صحبت نکنم که یکم با خودش بگه چرا پیام نمیده .آخه میگم شاید اینطوری خودش پیام بده یا یکم دلتنگ بشه 

به نظرتان چند روز صحبت نکنم که سرد نمیشه؟

خب مستقیما نمیخواد بهتون بگه دیگه ولی منظورش و بهت رسونده که دوست داره دخترا ناز دارن میدونی چی میگ ...

به ببخشید یه جاشو اشتباه گفتم بهتون .من که گفتم دعا کن کارام درست بشه و استخدام بشم گفتش ایشالا درست میشه نه به خاطر خودت به خاطر خودم 

خب مستقیما نمیخواد بهتون بگه دیگه ولی منظورش و بهت رسونده که دوست داره دخترا ناز دارن میدونی چی میگ ...

پس یعنی شما میگید علاقه داره و فقط ناز میکنه ؟ خب ناز اشکال نداره 

یعنی دو دل که نیستش؟

منم بهش گفتم نمیدونم این علاقه ما دوطرفس یا نه ولی اگر قسمت شد.میخوام منو بخاطر خودم بخوای نه به خاطر پول و ماشین و خونه .اگر علاقه باشه همه چی با کمک هم درست میشه .الان دختری که با پولداری ازدواج کرده ولی علاقه و آرامش نباشه چه بدرد میخوره اونم گفت ولی قبول میکنی پول هم توی این شرایط مهم هست منم گفتم پول لازمه زندگیست ولی مهم تر اخلاق و ایمان و علاقه و سالم بودن دوطرف هست 

به نظر من اون از شما خوشش اومده و میخواد از آیندش هم مطمئن بشه که رفاه داره یا نه و یا شاید هم خانوا ...

منم بهش گفتم نمیدونم این علاقه ما دوطرفس یا نه ولی اگر قسمت شد.میخوام منو بخاطر خودم بخوای نه به خاطر پول و ماشین و خونه .اگر علاقه باشه همه چی با کمک هم درست میشه .الان دختری که با پولداری ازدواج کرده ولی علاقه و آرامش نباشه چه بدرد میخوره اونم گفت ولی قبول میکنی پول هم توی این شرایط مهم هست منم گفتم پول لازمه زندگیست ولی مهم تر اخلاق و ایمان و علاقه و سالم بودن دوطرف هست

2706