2726
عنوان

علاقه ازدواج

425 بازدید | 90 پست

سلام به یکی از دخترهای فامیل علاقه دارم برای ازدواج و به خودشم پیام دادم که بهت علاقه دارم .گفتم تا تابستان که درسم تموم بشه کار پیدا کنم نمیتونم بیام خواستگاری .من یکسره دلتنگش میشم .همش دوست دارم بهش پیام بدم و باهاش صحبت کنم ولی جلوی خودمو میگیرم .بعضی وقتا هم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم و به بهانه ای پیام میدم و صحبت میکنم .چکار کنم دلتنگش نشم

بگیرش

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

بهش فکر نکنین و خودتون و مشغول کاری بکنین اینا بیشترش بخاطر بیکاریه

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهش فکر نکنین و خودتون و مشغول کاری بکنین اینا بیشترش بخاطر بیکاریه

بله درسته بخاطر بیکاریه .ولی کاری ندارم و درس ها هم مجازیه.میخوام مثلا کتاب بخونم سرم گرم بشه ولی نمیتونم و حوصلم نمیشه

توضیح دادم که تا تابستان نمیتونم

وقتی کسی کسیا بخاد اگه تو سخت ترین شرایطم باشه میرسه بش اینا بهانست میتونی نامزد کنی

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

زود رسمی کن

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
بله درسته بخاطر بیکاریه .ولی کاری ندارم و درس ها هم مجازیه.میخوام مثلا کتاب بخونم سرم گرم بشه ولی نم ...

خب اصلا بهش فکر نکنین گوشی و از خودتون دور کنین یا کلا شمارش و پاک کنین که نتونین بهش دسترسی داشته باشین یا اینکه سرتون و تو گروه دوستان و اینا گرم کنین

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
وقتی کسی کسیا بخاد اگه تو سخت ترین شرایطم باشه میرسه بش اینا بهانست میتونی نامزد کنی

اگ خانواده نده چی ما الان تو شرایطیم ک خانواده ها میدونن ولی 

پول نداره درس میخونه 

مادرمم میگه نشون نه از اینکه ب اسم هم باشین خوشم نمیاد 

فقط عقد😐😑

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
ساقول سنی .ولی چوخ چتیندی

عه ترک سن؟

بیلیم چتیندی ولی اگه اونی ایستسون تحمل الرسن 

خانواده ام میگن تا کار پیدا نکنی نمیشه .حداقل یه کار داشته باش .پدرش هم همینو گفت

هوف شرایط بدیه واقعا

وقتی پدرش شرط کار گذشته و پدر خودتم همینو میگه وس نمیشه 

چی بگم

2706