2703
2553

من کنکور 98 بودم گاج افتضاح کارکرده بود ینی افتضاحا

ناشر کتابای فلسفه منطق مشاوران با طراح سوال کنکور فلسفه و منطق دعوا کردن ک چرا سوال سخت میدین! قرار بود کنکور 99 اسون سوال بدن

بنابراین برا درسنامه و تست خیلی سبز

برا تست هم قلم چی ابی

درسنامه قلم چی رو یادم نیس ک خوب بودیا ن

ولی استاش نسبت ب گاج شاه بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از روی کنجکاوی میپرسم   از سال اول انسانی فلسفه منطق دارید؟

سال سوم و چهارم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2456
از روی کنجکاوی میپرسم   از سال اول انسانی فلسفه منطق دارید؟

دهم منطق داریم که مقدمه فلسفس،،یازدهم و دوازدهم فلسفه داریم

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
دهم منطق یازدهم فلسفه1 دوازدهم فلسفه 2 

عههه من نظام قدیمم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
من کنکور 98 بودم گاج افتضاح کارکرده بود ینی افتضاحا ناشر کتابای فلسفه منطق مشاوران با طراح سوال ...

الان میکرو نقره ای بده؟ 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
2714
نظام قدیم دیگه ب تاریخ پیوست

اوهوم 😔

الان میکرو نقره ای بده؟ 

کتاب جدیدشو شاید عوض کرده باشن

ولی اونسال واسهی درس 10صحفه ایی میکرو گاج 30تا صحفه سوال درآورده بود

30 تا صحفه هم افتضاح میتونم شرط ببندم ک هیچ ابلحی همچین سوالاییو تو کنکور نمیده

من کنکور 98 بودم گاج افتضاح کارکرده بود ینی افتضاحا ناشر کتابای فلسفه منطق مشاوران با طراح سوال ...

عزیزم رشته ادبیات قبول شدن دانشگاه فرهنگیان راحت؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
2706