2410
2553
عنوان

بنظرتون صبر کنم یا زنگ بزنم؟؟؟

261 بازدید | 21 پست

بچها من واسه یکی از دوستای صمیمیم که مجرده کادو گرفتم واسه ولنتاین که احساس غریبی نکنه😐😂

-از یه پیجی تو اینستا-

۲۵ ام پول واریز کردم و گفتن که سفارشت ثبت شد براتون ارسال میکنیم کد مرسوله رو

۵ روز گذشت خبری نشد دایرکتم جواب نمیدادن کامنت گذاشتم که من ۵ روزه واریز کردم ولی خبری نیست و فلان که همون لحظه اومدن دایرکت گفتن کامنتتو پاک کن خانوم مشتریا میبینن یه کامنت خوب بذار!

منم گفتم عجب...

بعد جالبه هنوز هیچ سفارشی هم ثبت نکرده بود چون دوباره پرسید چیو میخوای و فلان بگو چک کنم که موجوده یا نه!!!

خلاصه دو روز بعد اومد نوشت کد رهگیری ۲ یا ۴ ام بهمن ارسال میشه منم که هی منتظرم هی پیجو چک میکنم آخر سر امروز بهم sms زدن که بسته برگشت خورده

منم sms زدم که چطور ممکنه من تو خونه بودم و اصلا کد ندادین بهم که اومده و حالا برگشتم خورده

بعد دیدم استوری گذاشته که سرمون شلوغه زنگ نزنید فقط دایرکت بدین که همونم جواب نمیدن:/

بنظرتون زنگ بزنم یا بازم صبر کنم؟

خدایا من چقدر بدم میاد از کسایی که واسه وقت و زمان ملت ارزش قائل نیستن خب نمیتونی بچرخونی پیجتو یا نرو سراغ اینکار یا بشین یه فکری بکن براش

اسیر شدیما اه😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

به نظرم کلاهبرداره خواهری کد مرسوله که پست کنه فورا میاد برات من خودم سفارش داشتم چند بار کد مرسوله میاد و چک میکنم کجا است اونم کامنت گفته نذار از دست نده مشتری و امسال شما را چون کسی برای ۲۵ یا ۱۰۰ شکایت نمیکنه

⚘❤😘خوشبختی یعنی در میا هزاران مشکلی که داری عین خیالت هم نباشد و بخندی چون میدانی که خدایی داری که همیشه هوایت را دارد❤⚘😘
به نظرم کلاهبرداره خواهری کد مرسوله که پست کنه فورا میاد برات من خودم سفارش داشتم چند بار کد مرسوله ...

آخ نمیدونم چی بگم والا آخه فک نکنم به این راحتیا بتونه سر من کلاه بذاره چون من هم شمارشو دارم هم اسم و فامیل و خب گردش حسابم که نشون میده چه زمانی و چقدر واریز کردم

احساس میکنم واقعا سرشون شلوغه و نمیدونم کار درستیه زنگ بزنم یا نه باید بازم صبر کنم این عصبانیم میکنه که اصلاااا خوب نیست پاسخگویی و رسیدگیشون

2706