2726
عنوان

مامان بابام دندونامو ارتودنسی نمیکنن.اصلا خرجمو نمیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 6434 بازدید | 178 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همچین میگید بروسرکار فک میکنید کارریخته رو زمین کسی نیس جمعش،کنه اره ؟ با این گرونیا سرهرکاریم بره ب ...

👌ایول

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
برام جالبه ک اصلا به این فکر نمی‌کنید ک خودتون خرج خودتون رو در بیارید  مگه وظیفه پدرمادره برا ...

وظیفشونه دیگه گلم پس وظیفه کیه. باید خرج بدن بچه درس بخونه پیشرفت کنه و بعد وقتی رقت سر کار اونم برای بچه های خودش همین کارو میکنه

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
همش دارن ازت سوال میکنن چند سالته .خودتو میزنی به اون راه جواب نمیدی .پس انتظار کمک نداشته باش واینک ...

سنمو بگم هزینه ارتو دنسیمو میدی. الان دیدم.

همش ازم سوال میکنین

مگه عنوان تاپیکم از من سوال بپرسیده؟

شماها اگه میتونید یه راهی جلو پام بزارین اگه نمیتونین سکوت کنین چون به زور نیاوردمت توی تاپیکم

تاپیکم هم چیزی نیست که بخواد سرکاری باشه.

ولی بنده کار کجا.مثلا ماهایی که شهرستانیم .‌بریم واسه ماهی ۵۰۰. ۲۰۰ تومنشم بدیم‌کرایه.‌

جالبه کاربرای اینجا فک میکنن کسیکه میره سرکار میلیونی پول میدن بهش اگه خودشونم شاغل بودن میدونستن که الان خیلی جاها یا کم میدن یا چندماه یبار پول میدن لابد خودشون کارمند ادارات دولتین 😐

خدایا داده ونداده ات راشکر
وظیفشونه دیگه گلم پس وظیفه کیه. باید خرج بدن بچه درس بخونه پیشرفت کنه و بعد وقتی رقت سر کار اونم برا ...

چرا وظیفه باشه ؟پس کی میخوان بچه ها استقلال یاد بگیرن؟ 

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
اخه مشکل اینه که  به من اجازه سرکار رفتن نمیدن 🤕

وقتی ب خانواده ما نگاه کنید، میگین اینا تا چند نسل بعد بی نیازن، ولی من وقتی 16 سالم بود از اونجایی ک آشپزیم خوب بود کیک خونگی درست کردم و فروختم، بیرون هم نرفتم ک خانوادم اجازه ندن،پدر مادرم خیلی استقبال کردن و من همون وقت بود فهمیدم ک کارکردن برای انسان غرور میاره. شما هم مطمئنم اگه یکم دنبالش بگردید کار مناسب خودتون رو پیدا می‌کنید ☺️❤️

چند سالته مگه؟ برو سرکار خب پولاتم به کسی نده مگه میتونن به زور ازت بگیرن؟ نده بهشون برای خودت خرج کن. بعدشم دندون ربطی به خواسنگار نداره یه بلاگر تو اینستا بود بشدتتتت دندونای زشت و کج و کوله ای داشت ولی شوهر به چه خوشگلی داره الان چندسال از ازدواجش میگذره تازه رفت ارتودنسی کرد اگه کسی ادمو دوس داشته باشه به اینچیزا نیست. بهرحال من جای توبودم قطعا میرفتم سرکار پولامم به کسی نمیدادم حتی با جنگ و دعوا

سال ۱۴۰۲ برای هممون اتفاقات خوبی میفته💜💚
همچین میگید بروسرکار فک میکنید کارریخته رو زمین کسی نیس جمعش،کنه اره ؟ با این گرونیا سرهرکاریم بره ب ...

ببخشید خرجش تا الان ک بیکار بوده از کجا میومده؟؟؟ مگه میخواد اجاره خونه و شیر خشک و پوشکو خرج بده؟!! دختر مجرد خرجش چیه؟؟؟ بره منشی هم بشه حداقل 3 تومن میدن دندونپزشکی هم ک قسطیه.. 

2706