2726

دیگه دارم از سن ازدواج میگذرم .دندونام کجه ، به خاطر همین خواستگارام برمیگردن. مامان بابام اصلا به فکر نیستن انگار نه انگار.اصلا برای هزار تومن صد بار باید خودمو بکشم و کلی براشون توضیح بدم ولی آخرش بهم نمیدن . اصلا بی خیالن. من دارم دلم برای خودم کباب میشه آیندم تباه شد چیکار کنم

با حرف و میانجیگری این و اون و مشاوره هم اصلا درست نمیشن.

در به در دنبال جایی بودم که رایگان ارتودنسی کنه ولی پیدا نکردم.

تو رووو خدااا بگین چیکار کنم.دارم از گریه میمیرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیتونی بری سر کار؟ تحصیلاتت چیه؟ 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

چند سالته

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706