2733
2734
عنوان

حس بدی به اسم تنهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 30 پست
دانشجوام دوستم دارم اما تعدادشون خیلی کمه

میتونی به گروه های طبیعت گرد بپیوندی. 

میتونی باشگاه بدی

یا با رشته ای که میخونی ی راه کسب درآمد هر چند کوچیک راه بندازی.

قدر روزهای مجردی رو خیلی بدون

کتاب هم زیاد بخون

خصوصا الان که وقت حراج کتابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دانشجوام دوستم دارم اما تعدادشون خیلی کمه

تو که دانشجویی چرا دلت گرفته؟ چرا حال دلتو‌ خوب نمی‌کنی ؛ اخه دختر دیونه کی با وجود داشتن دوستپسر خوشبخت بوده که تو با تنهاییت بیچاره باشی ، یه پسر ۲۴ سالم که تنهام ولی ناراحت تنهاییم نیستم ، تنهایی خیلی سگش به بودن با آدما می ارزه دیونه ، آدمای این جامعه واسه رابطه خوب نیستا چون نه دل حالیشونه نه زندگی پس اینقد حسرت نخور که حال خودتو بد کنی ، توووووووو هیچیو از دست ندادی ؛به وقتش یه مرد خوب میاد توی زندگیت انشالله آدم باشه و گرگ نباشه تا اینقد ناراحت اینکه فکرت خالیه نباشی ‌.دیونه اینکه اینقد عصبانی شدی بابت این موضوع ، گند میزنه‌ به دنیات چون افسرده میشی

.پایان
تو که دانشجویی چرا دلت گرفته؟ چرا حال دلتو‌ خوب نمی‌کنی ؛ اخه دختر دیونه کی با وجود داشتن دوستپسر خو ...

افسرده که خیلی وقته هستم.همه ی اطرافیانم بهم میگن خیلیا حسرت زندگی تو رو میخورن و دوس دارن جای تو باشن.قراره جز کادر درمان بشم و یسری چیزای خوب دیگه.اما واقعا میشه تنهایی رو ندید گرفت؟میشه باهاش کنار اومد؟ادم همش احساس میکنه تو برزخه.همش فکر میکنم یه ایرادی هس.یه جای کار میلنگه.با اینکه همیشه فیدبک خوب دیدم اما همش حس میکمم شاید محبوب نیستم یا چرا دو تا دوست صمیمی بیشتر ندارم چرا دوس پسر ندارم.نمیدونم شایدم همه چی سر جاشه شایدم نه‌.واقعا نمیدونم چه مرگمه

افسرده که خیلی وقته هستم.همه ی اطرافیانم بهم میگن خیلیا حسرت زندگی تو رو میخورن و دوس دارن جای تو با ...

می خوای این حالتو عوض کنیم یه بار برای همیشه خوب کنیم‌یا می خوای درگیرش باشی ؛ می دونم تنهایی چقد اذیت می کنه ولی مشکل تو تنهایی نیست ، مشکلت داغونی دلت از جای دیگه اس که کسی هواشو نداره که حالش بد شده .اگه می خواستی یه بار برای همیشه این حال داِغونو تمومش کنیم بری بگو چون اینقد که ذهنت روش متمرکز شده تا چند وقت دیگه روی دنیات خیلی تاثیر می زاره مخصوصا انتخاب های مهمت .

.پایان
2738

بزرگترین چیزی که من بهش توجه می کنم و می بینم اینه تو اصلاااااا واسه خودت آرامش نذاشتی ، یجوری که انگار می خوای خودتو‌ نابود کنی ، بدبختی اینجاست مشکل ذهنت اینقدرام بزرگ نیست که حال دنیا به این داغونی کرده 

.پایان
عزیزم همینه دیگه دخترایی مثل ما که کم رو و خجالتین  همین وضعن   خیلی دیدم رو خودت&nbs ...

برای شمام اصلا دیر نیست شما پر از ویژگی های قشنگین خجالتی بودنم بذارید کنار بذارید همه خوبیاتونو ببینن منم حتما رو خودم کار میکنم

بزرگترین چیزی که من بهش توجه می کنم و می بینم اینه تو اصلاااااا واسه خودت آرامش نذاشتی ، یجوری که ان ...

دقیقا باید چیکار کنم؟حتی وقتی تمام تلاشمو میکنم. مثلا همین امروز با انرژی روزمو شروع کردم به کارام رسیدم حالم خوبه اما بازم ته دلم یه حس ناراحتی عمیقی اذیتم میکنه که مهار شدنی نیس

دقیقا باید چیکار کنم؟حتی وقتی تمام تلاشمو میکنم. مثلا همین امروز با انرژی روزمو شروع کردم به کارام ر ...

تنهایی نمی تونی حال ذهنتو خوب کنی و برگردی به همون دختر قبلی ، اینقد حالتو داغون کردی که کوچیک ترین چیزای زندگی معمولی ام حالتو خراب می‌کنه .یا همینجوری می مونی و انتخابای مختلف ‌که از سر حال خراب رو اشتباه انجام‌میدی یا درستش می‌کنی

.پایان
2706