2737
2734
عنوان

دوران عقد و درخواست مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 4123 بازدید | 201 پست
نمیدونم😑 اگه خودش رابطه نداشته و دختره باکره نباشه میشه دیگه

خب آخه این طرف مااون دختری که عقد کرده باکره نبوده بعد یک ماه اومدو زد زیر همه چی و گفت مهر میخوام

ولی الان یک ساله درگیر دادگاهن

من متوجه نشدم ینی با معاینه میفهمن؟

تیکر تولدمه♥️
اگه بتونی ثابت کنی ک باکره نبوده میتونی عقد رو راحت فسخ کنی

فقط میدونیم قبلا صیغه بوده ولی از باکره بودنش خبرنداریم هست یانیست بایدچیکارکنیم ببریمش پزشک قانونی؟؟؟

بزن دل به دریا که دنیا به خسران عقبانیرزد به دوری ز اولاد زهرا نیرزد واین زندگانی جوانی خوشی های امروزبه افسوس فردا نیرزدبسی پادشاهی کنم درگدایی چو باشم گدای گدایان زهرا چه شب هاکه زهرا دعاکرده تا ما همه شیعه گردیم وبی تاب مولا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم تو فامیل یکی اینجوری داریم ولی اوشون یک ماه عقد بود زد زیر همه چی بعدم فهمیدیم دوبار قبلا عقد ...

بسیار زیبا بید😊😊

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2728
این همه زنای متاهل میرن دوس پسر میگیرن بدون صیغه😐 اینم صیغه رسمی نمیکنه کنه غیررسمی

ازدواج موقت(وحتی دائم) زن متاهل حرامه.حتی تو ایام عده طلاق یا وفات هم با کسی رابطه ج داشته باشن بهم حرام ابدی میشن وبعدش نمیتونن عقد دائم یا موقت کنن

#نه_به_فمینیسم
برین دادگاه قاضی میگه سالی یه سکه بده اقساطی تا تموم شدن سکه ها هم دختر پیر میشه دادشت میتونه ازد ...

گه باکره باشه حق حبس داره که میتونه هم ماه به ماه نفقشوبگیره هم تاوقتی کامل مهریه پرداخت نشده میتونه تمکین نکنه برادرایشونم نمیتونن ازدواج کنن

مگه دختر میشه صیغه بشه؟ چند سالشه

میگن ۱۷سالشه نمیدونم والا 

بزن دل به دریا که دنیا به خسران عقبانیرزد به دوری ز اولاد زهرا نیرزد واین زندگانی جوانی خوشی های امروزبه افسوس فردا نیرزدبسی پادشاهی کنم درگدایی چو باشم گدای گدایان زهرا چه شب هاکه زهرا دعاکرده تا ما همه شیعه گردیم وبی تاب مولا
2738
فقط میدونیم قبلا صیغه بوده ولی از باکره بودنش خبرنداریم هست یانیست بایدچیکارکنیم ببریمش پزشک قانونی؟ ...

اوم 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

برا یکی از دوستان ماهم این اتفاق افتاد

پسره همه طلاهایی که خریده بود براشو به عنوان مهریه بخشید بهش

ی مقدارم پول داد طلاق گرفتن

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞
تهش مجبور میشه ببخشه چون داداشتون درخواست اعسار میزنه و قسط بندی میشه دادگاهای ایرانم قسطاش خیلی ک ...

صلااینجوری نیس دختره باکرس واین برگ برندشه که باقانون میتونه برادرایشونواذیت کنه

وا ۱۴ تا سکه چیه حالا دختر هم باشه ۷ تاش میرسه بهش چرا هر چی میشه زرتی میاین تاپیک میزنین حریم و زندگی خصوصیتون رو جار میزنین این سایت کی میخواد بسته بشه راحت بشیم

شهزاده و پرنسس
وا ۱۴ تا سکه چیه حالا دختر هم باشه ۷ تاش میرسه بهش چرا هر چی میشه زرتی میاین تاپیک میزنین حریم و زند ...

۱۱۴

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
2706