2733
2739
عنوان

اقدام و بارداری

308 بازدید | 47 پست

خانما منو ک فکنم انقد تایپ کردم بشناسین همه..ماه های قبل ۳یا۴روززوترپری میشدمو قبلش ی گرمای شدیدی تو شکمم حس میکردمم ۷موعدمه و پری نشدم علائمم ندارم ن پری ن چیزی یکم گاهی کمردرد حامله نیستم ینی😢😢😢

من سابقه تاخیر نداشتم روز پریودی که هیچ اثری ازش نبود حدسم به بارداری بود که خداروشکر امروز بی بی چکم‌مثبت شد شما سابقه تاخیر دارین  ؟

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اخه همیشه ۳.۴روززودترمیشدما😏😏🙄

ب نظرم بارداری اخه شرایطت مشابه 

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
من سابقه تاخیر نداشتم روز پریودی که هیچ اثری ازش نبود حدسم به بارداری بود که خداروشکر امروز بی بی چک ...

منم دیروز دو تا بیبی چک مدیکور زدم هاله انداخت ولی امروز ونستلو زدم منفی شد ی هفته قبل پری هستم کدومش درسته به نظرتون

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2706