2737
2734
عنوان

يه سوال خيلي خصوصي

| مشاهده متن کامل بحث + 9406 بازدید | 69 پست
سوراخ واژن رو بری داخل حدود ۵ میلی متر حدودا پرده بکادت هست حالت یه حلقه گرد هست و سوراخ داره&nb ...

سوراخ واژن خو دیگه میدونی کجاست یا اینم نمیدونی؟؟😐  

دیگه بهتر از این نمیتونستم توضیح بدم

هیشکی هم نمیتونه از رو توضیحات شما بفهمه ک پرده ت سالمه یا نه

مگه اینکه معاینه بشی توسط متخصص زنان

همین چون شکل پرده هر کی فرق داره با بقیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب راست میگم دیگه بنده خدا کروکی رو بهش اشتباه دادن آدرس اشتباه رفته چیزی گیرش نیومده 😂😁🤣🤣

آخه تو خیلی از تاپیکاش چیزای عجیب غریب گفته😂

هرگز با احمق‌ها بحث نکن. همیشه بگو بله حق با شماست😉
منظورشون جنس پرده س حالت ارتجاعی داره و باز میشه وقتی چیزی واردش میشه یعنی کش میاره مثلا و پاره ...

همون پرده های ارتجاعی هم گاهی پاره میشه وقتی زیاد بهش فشار بیاد یعنی چیزی بیش از حد کشش پرده کلفت باشه و واردش بشه

2738

نترس داری سرجاشه بوقتش میبینیش 

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
آخه تو خیلی از تاپیکاش چیزای عجیب غریب گفته😂

خوب شاید بنده خدا راهنمایه خوبی نداسته آدرسارو اشتباه میرفته بخاطر همین چون چیزی دستشو نمیگرفته تاپیکشو میزده کمک بگیره . فکر کنم باید کلاس نقشه خوانی بره تا کروکی رو خوب بره تا اشتباهی دره خونه همسایه پشتی نره 😂😁🤣🤣🤣

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
خوب شاید بنده خدا راهنمایه خوبی نداسته آدرسارو اشتباه میرفته بخاطر همین چون چیزی دستشو نمیگرفته تاپی ...

نميشه ازت ايراد گرفت ، تفكرات انتزاعيت درست شكل نگرفته 😂🙄

نميشه ازت ايراد گرفت ، تفكرات انتزاعيت درست شكل نگرفته 😂🙄

درود بر اون شرفت دوست عزیز به نکته بسیار ریزی اشاره کردید واقعاً تحت تاثیر قرار گرفتم 

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
مودب باش خانوم !!

دوست عزیز شما هنوز پروفایلو نخوندی که من آقا هستم یا خانوم با تمام حرص و کینه و ناراحتی میای جواب میدی ولی درک نمیکنی که من شوخی کردم و خودم استیکر خنده میزارم .اگه ناراحت شدید معذرت میخوام بانو .

2706