2737
2734
عنوان

سنت ازدواج.

93 بازدید | 2 پست

خب.مرامس ازدواج ما جوریه که خرج عقد با عروسه اگه مهمون عریبه دعوت کنه.عروس خرجشو میده.حنا بندون و عقد باهم برگزار میشه.

عروسی هم صبحش عروس رو میبرن آرایشگاه بعد ساعت 5 میارنش خونه پدرش،بعد یه دو ساعت خونه پدرش هست.بعد پدرو مادر عروس با عروس خدافظی میکنن.بعد عروس میبرن خونه شوهر(البته کل خانواده عروس خدافظی میکنن )با عروس.بعد عروس میبرن خونه شوهر مادر عروس نمیره خونه داماد دیگع.بعد اوتجا میزنن میرقصن بعد شام میخورن تمام میشه هرکی رود.خانه ی خود.بعد فرداش خواهر برادرا با پدر عروس میرن خونه عروس هرکی کادویی چیزی داشت میده.بعد برمیگردن خانواده عروس خونش..بعد مادر عروس تا 3روز دخترشو نمیبینه روز سوم مادر عروس یه مهمونی بزرگ بالای 100 نفر دعوت میکنه بعد عروس دامادم میان.بعد مهمونی تمام شد.از اون روز به بعد عروس هرکجا که دلش بخوادمیره.و تا یک ماه عروس فقط مهمونی میره میاد.

جهزیه هم ریز و میز با عروس هست.وسایل بزرگ با داماد.

شمام بگین ببینم چجوریه عروسی هاتون......1 اسفند عروسی آبجیمه....از الان دارم لحطه خدافظی رو تجسم میکنم.که گریه نکنم ولی نمیشه لامصب اشکم در میاد😃

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک

ما همچین کارهایی نداریم 

عقد تمام 😅 نخود نخود هر کی رود خانه خود حالا یه جشنم میگیریم دلبخواهی من خودم یه مراسم بیشتر نگرفتم 

جاهازم که پولشو داشتم البته بعد ازدواجم از ایران رفتما قبلشم برنامه خاصی نداشتیم میموندمم فقط فرقش این بود یه وسیله برای زندگیمون میخریدیم یه سقفی هم برای زندگی تهیه میکردیم 

ولی جاریم کامل همه چی رو گرفتن حتی یه سری رسم هارم بعدا از اون دیدم که نشنیده بودم مثلا اولین یلدا مادرزن خونه عروس میاد کادو میبره و این حرفا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.