2726
عنوان

بریدن بیش از حد محل ختنه گاه

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 35 پست
دکتر مقدادی تو سراج.من خیلی بهشون مطمینم،چسبندکی هم ایشون تشخیص دادن و راه حل دادن تا خل شد

وقتی ختنه کرد هر سری بعد از تعویض پوشک وازلین یا اد میزدی ؟

والا من پسرمو چند تا دکتر دید گفت چه خوب ختنه شده و کجا ختنه کردی 

ایشاالله تشخیص دکتر مقدادی اینبار غلط باشه و مسرت مشکلی نداشته باشه

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عزیزم مقدار و اندازه داره خیلی هم مهمه چقدر برداشته بشه،بیشتر مردای الان که دچار زود انزالی هستند ...

بعله واسه پسر جاریمم زیاد برداشته بود دکتره دیگه گفته بود آینده مشکل میشه براش حالا نمیدونم واسه پسر شما رو تا چه حد برداشتن ولی محض اطمینان یه دکتر دیگه هم ببر

بیخیال .نصف بیشتر مردای ایرانی الان زود انزالی دارن.مساله ای نیس که

عزیزم فقط این نیست که خیلی زود تحریک میشه و تو نوجوانی و جوانی براش ممکنه مشکل بیشتری پیش بیاد

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
نه عزیزم مقدار و اندازه داره خیلی هم مهمه چقدر برداشته بشه،بیشتر مردای الان که دچار زود انزالی هستند ...

عزیزم من خودم پرستارم و تا حالا بیست تا بخیه انجام دادیم ولی ب عنوان دستیار.نیاز ب سرچ ندارم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
بیخیال .نصف بیشتر مردای ایرانی الان زود انزالی دارن.مساله ای نیس که

نصف بیشتر مشکلات زناسویی هم از همین مورده،اتفاقا وکیل خونوادگی ما میگغت ساده انگاری مسیله ختنه تو بچگی مردا بشدت زندکی ایندشونو تحت شعاع قرار میده

یعنی دکتر مقدادی بااون همه سابقه کار و خوسنامی تو ایران اشتباه میکنه از دید شما؟

نگفتم اشتباه کرده.میگم برش اون پوست ی حدی داره بیشترش امکان نداره.عزیزم ممکنه چسبندگی داده انشالله ک‌با کمککدارو رفع میشع

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
نگفتم اشتباه کرده.میگم برش اون پوست ی حدی داره بیشترش امکان نداره.عزیزم ممکنه چسبندگی داده انشالله ک ...

بیش از حد مشخص بریده شده عوارضش خیلی زیاده متاسفانه تو نت هم نوشته و خطای پزسکیه.علنا منشیش گفت چرا بیشتر برش میزنید گفت اینبار میخوام پوست بیشتری بردارممتاسفانه چسبندگی شدسدم داشت خودم بازس کردم جگرم خون سد تا خوب سد الانم غصه ی اینو دارم که بیش از حد پوست برداشته

سلام مشکل پسر شما حل شد؟ پوست ختنه پسر منم زیاد برداشتن خیلی ناراحت و نگرانم میشه راهنماییم کنین

سلام پسر منم پوست آلت زیاد برداشته شده خیلی ناراحت و نگرانم . شما چکار کردین ؟ دکتر ارولوژی بردین ؟ چی گفت؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
2706