2726

من ۳۱ سیکلمه و اقدامم پریودمم منظم نیست

دیروز کارای خونمو انجام دادم زیاد بود...ساعتا هشت دردم شروع شد دسمال کشیدم لکه قهوه ای دیدم .. تا نزدیکای صب دل درد پریودی داشتم و یدره خونابه قهوه ای

الان دردامم گم شد فقط کمردردم موند

لکم ندارم فقط ی خونابه قهوه ای رو دستمال میاد

چیکار کنم???بنظرتون لانه گزینیه?

امروزصب ببشتر شد ولی هنو قهوه ای

ولی الان تا دستمال نکشم نمیاد باز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من که حتی یک نوار پر شد از خونریزی درد شدید که بعدش دچار اسهال و استفراغ شدم دردهای انقباضی کوتاه و قطع و وصلی اما از لانه گزینی گذشته بود دیگه کاملا باردار بودم و توی سونو ساک حاملگی هم رویت شد

حالا چه باردار باشی چه نه 

فعلا کاری نمیتونی انجام بدی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خب اینجوری استرس دارم  بدتررمیشه ک

کاری احه نمیشه کرد

باید صبر کنید

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

انشالله که بارداری

ولی همیشه یادت باشه کارای سنگین تو تایم اقدام انجام نده

فقط 41 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706