1989
2019

من ۳۱ سیکلمه و اقدامم پریودمم منظم نیست

دیروز کارای خونمو انجام دادم زیاد بود...ساعتا هشت دردم شروع شد دسمال کشیدم لکه قهوه ای دیدم .. تا نزدیکای صب دل درد پریودی داشتم و یدره خونابه قهوه ای

الان دردامم گم شد فقط کمردردم موند

لکم ندارم فقط ی خونابه قهوه ای رو دستمال میاد

چیکار کنم???بنظرتون لانه گزینیه?

امروزصب ببشتر شد ولی هنو قهوه ای

ولی الان تا دستمال نکشم نمیاد باز

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من که حتی یک نوار پر شد از خونریزی درد شدید که بعدش دچار اسهال و استفراغ شدم دردهای انقباضی کوتاه و قطع و وصلی اما از لانه گزینی گذشته بود دیگه کاملا باردار بودم و توی سونو ساک حاملگی هم رویت شد

2023
2011

انشالله که بارداری

ولی همیشه یادت باشه کارای سنگین تو تایم اقدام انجام نده

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم پریای عزیزم امیدارم خدا تو رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره             هر روز برای همه ی چشم انتظارا دعا میکنم.شما هم برام دعا کنین بعد از ۲بار سقط و ناامیدی به آرزوم برسم و بچم رو بغل کنم........یا ارحم الراحمین.
2024

من ی هفته قبل پری هستم و دیروز دو تا بیبی چک مدیکور زدم هاله انداخت امروز مارک ونستلو زدم منفی شد کدومش درسته

زندگی را گذراندیم تا به خوشبختی برسیم ولی افسوس خوشبختی همان روزهایی بود که گذشت   
من ی هفته قبل پری هستم و دیروز دو تا بیبی چک مدیکور زدم هاله انداخت امروز مارک ونستلو زدم منفی شد کد ...

صبر کن تا روز موعدت

چرا انقدر عجله داری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم پریای عزیزم امیدارم خدا تو رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره             هر روز برای همه ی چشم انتظارا دعا میکنم.شما هم برام دعا کنین بعد از ۲بار سقط و ناامیدی به آرزوم برسم و بچم رو بغل کنم........یا ارحم الراحمین.
خیلی کمردرد داشتم ...والبته عجول هم هستم ...

استرس و فکر و خیال باعث میشه لقاح تشکیل نشه

بهش فکر کنی روزا برات دیر میگذره

بیخیال باش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718