1874
2019
عنوان

شما هم دهن شوهراتون غذا میزارین ؟!

8185 بازدید | 385 پست

( دهان ) 

یا فقط من اینجوریم 😐

البته وقتی خیلی خسته اس و حوصله نداره غذا بخوره فقط ترجیح میده بخوابه و خب گرسنه هم هست میبینم با ی چش نگاه غذا میکنه میکنم بیا سرتو بزار رو پای من بهت لقمه بدم عین این پسر بچه ها ذوق میکنه میاد میخوابع 😑

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 

خرید میوه و سبزیجات از خونه

تنها  با  یک کلیک  

من مامانم همین کارو میکنع

یک اردیبهشتی  🍀🍃❄موفق مستقل😎😎😎عاشق نقاشی رنگ ابرنگ و  رنگ روغن🖍🖌😍😍🦄عاشق حضرت عباس (ع)💚❄ دخترشیرینی پز😁🍪🎂🍬🍫نقاش👩‍🎨مترجم کودک ونوجوان اینده😎😎😎😎😎🦄🦄🦄عاشق سفر  گل جنگل باران🍀🌿🌳🌳🌱⚘🌷🌴🌾☘🍀🌲🌱حاجت دارم  دلم روشن  بهش میرسم😊 متولد سال ببر🐯آموخته‌هایم از زندگی را در ۳ کلمه خلاصه می‌کنم: زندگی ادامه دارد.💙💚💛🧡💜❤❤💙💚💛🧡💜❤💙💛🧡🧡💜❤💙💚💛🧡💜❤💙💚💛🧡💜💙💚💛🧡💜❤❤💙💚💛🧡💜❤💙💛🧡🧡💜❤💙💚💛🧡💜❤💙💚💛🧡💜💙💚💛🧡💜❤❤💙💚💛🧡💜❤💙💛🧡🧡💜❤💙💚💛🧡💜❤💙💚💛🧡💜💙💚💛🧡💜❤❤💙💚💛🧡💜❤💙💛🧡🧡💜❤💙💚💛🧡💜❤💙💚💛🧡💜💙💚💛🧡💜❤❤💙💚💛🧡💜❤💙💛🧡🧡💜❤💙💚💛🧡💜❤💙💚💛🧡💜💙💚💛🧡💜❤❤💙💚💛🧡💜❤💙💛🧡🧡💜❤💙💚💛🧡💜❤💙💚💛🧡💜💙💚💛🧡💜❤❤💙💚💛🧡💜❤💙💛🧡🧡💜❤💙💚💛🧡💜❤💙💚💛🧡💜💙💚💛🧡💜❤❤💙💚💛🧡💜❤💙💛🧡🧡💜❤💙💚💛🧡💜❤💙💚💛🧡💜💙💚💛🧡💜❤❤💙💚💛🧡💜❤💙💛🧡🧡💜❤💙💚💛🧡💜
2023

منم استیکر بدم یا کافیته

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ 99/10/4 بی‌بی‌چکم مثبت شد 99/10/13 سونو رویت ساک حاملگی 99/10/29 سونو وضعیت قلب 😍99/11/25 غربالگری اول خدایا شکرت 
2014
8

اصلا 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

الان تا ازدماغت درنیارن ولت نمیکنن

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ی عده هم مث مجید تو بفرماییدشام بخاطر مشکل گوارشی که پیداکردن گزارش میزنن🐒......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤
2022