2733
2734
عنوان

افسردگي بعد از فوت بچه

1750 بازدید | 89 پست

سلام بعد از فوت بچه ١٣ روزم اصلا نميتونم به زندگي برگردم هيچ اشتهايي ندارم و اميد به زندگيمم از دست دادم همش دوست دارم گريه كنم و تنها باشم دراز ميكشمو تمام روزاي بد پرپر شدن بچه مو مرور ميكنم ميخوام دوباره اقدام كنم اما ميترسم دوسش نداشته باشم و جاي دخترمو نگيره البته من مجبورم با رحم اجاره اي بچه بيارم چون حاملگي واسه من سمه و باز بچه مو از دست ميدم تورو خدا كمكم كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ عزیزم چقدقلبم بدرد اومد

انشالا خدا بهتریناروبرات رقم بزنه

بهترینا برلت اتفاق بیوفته

انشالا خدا ی بچه سالموصالح نصیبت کنه

ک عاقبت بخیرشوببینی

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
2728

پت درمانی کن 

یه حیوون خونگی بگیر فعلا تا حالت خوب بشه

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

من یک بار جنین دو ماهه و یک بار جنین های 6 ماه را از دست دادم مدتی واقعا ناراحت بودم دیگه شما که بچه را دیدی و باهاش بودی زمان میبره عزیزم زیاد گریه کن خالی بشی ولی اینم یادت باشه زندگی در جریانه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
از خدا دلگيرم و نا اميد

خدا رحمتش کنه عزیزم

دختر عمه من ۲ بار بچه هاش بدنیا اومدن و فوت کردن و ی بارم ۵ ماهه سقط شده الان باز بارداره

امیدت بخدا باشه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2706