2737
2734
عنوان

بالاخره ۴۵کیلو شدم😛

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 100 پست
من از 64 کیلو شروع کردم الان 49 کیلوام    

وای آفرین با چه رژیمی؟

City of stars💫are you shining just for me?city of stars there's so much that I can't see.who knows?I felt it from the first embrace i shared with you..that now our dreams they've finally come true🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل عروسی۴۷الان ک بعدزایمانمه۵۷قد۱۶۰ کلا خانوادگی چاق نمیشیم زیاد

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها من با قد ۱۶۵ ، ۴۹ کیلد ام به هرکی میگم میگه خیلییییی کمی و تعجب مبکنه ولی اخه ظاهرم نمیخوره بیشتر میزنم و هیکلم خوبه بنظرتون زیاد کنم؟

البته بخوام زیادم کنم نمیشه ولی بنظرتون حداثل تلاشمو بکنم؟یا همین خوبه😓😓

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2728
نهههه وای من عاشق لاغری بیش از حدم یعنی دلم میخواد استخوانام زده باشه بیرون    

زن داداش من 33کیلوعه😓

منم مجردی44بودم خداروشکر و بخاطر کرونا و قرنطینه بالاخره شدم60😍😍😍😍

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
من فک کردم زیاد کردی  منم دیروز رفتم شده بودم 44 انقد جیغ جیغ کردم  از 41 شدم 44😂😂💚

چجوووووریییییی به منم بگو به منم بگو😍😍😍

تاریخی ک کاربریمو ساختم 98/10/20 تاریخی ک فرهنگیان قبول شدم 99/8/9 به خودت باور داشته باش ♡☆
  امتحان میکنم حتماالان شکلات آوردم بخورم تاببینم بعد چی میشه

برنج زیاد بخور.هر زمان گشنت شد برنج بخور باسیب زمینی سرخ کرده.سر یه ماه سه چهار کیلو چاق میشی تضمینی  

City of stars💫are you shining just for me?city of stars there's so much that I can't see.who knows?I felt it from the first embrace i shared with you..that now our dreams they've finally come true🍀
زن داداش من 33کیلوعه😓 منم مجردی44بودم خداروشکر و بخاطر کرونا و قرنطینه بالاخره شدم60😍😍😍😍

چند سالشه زن داداشت

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2738
زن داداش من 33کیلوعه😓 منم مجردی44بودم خداروشکر و بخاطر کرونا و قرنطینه بالاخره شدم60😍😍😍😍

با قد چند ۳۳ کیلوووو؟😨😨😨😨

واییی واقعا میگی اینکه اسکلته😟

💏"You & me 💕make a wonderful "We
بچه ها من با قد ۱۶۵ ، ۴۹ کیلد ام به هرکی میگم میگه خیلییییی کمی و تعجب مبکنه ولی اخه ظاهرم نمیخوره ب ...

بنظرمن خوبی حتی ایده آلی  

2706