2726

من ۳۴هفته زایمان سرارین داشتم به دلیل فشارخون بالاومسمومیت شدیدبالا.خلاصه که الان بچه به دنیاواومده 🥺😭ریه هاش نارسه....میخاستم بدونم کسی مشابه من بوده؟بچش خوب شده؟چندوقت طول کشیده تاریه سالم شده واینکه چقدربستری بوده ..فکرکنیدخواهرخودتونه ....خواهش میکنم جواب بدید..وزنش ۱۸۹۰بوده الان شده ۱۷۰۰.اول نمیراشتن شیرش بدم الان دکترگفته پنج دقیقه بزارش زیرسینت.بالوله هم وصل کردن به بینیش امروزکه شیردهی روبیشترکنن.تروخداراهنماییم کنید 

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم گریه نکن خدابزرگ انشالله ک خوب میشه 

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2728

من سه سال پیش حال تورو داشتم الان خداروشکر پسرم کنارمه😊 فشارم بالا بود گفتن باید زایمان کنم منم ۳۴ بودم فک کنم‌.یه هفته تو دستگاه بود تا مرخصش کردن.غصه نخور این روزا میگذره.سخته ولی شیرینه

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔
بله دوستم توی ۳۴ هفته بچش به دنیا اومد و یه مدت تو دستگاه بود الان ۸ سالشه😊

خیلی نگرانم .همش کریه میکنم😥میترسم بعدش ناقص بشه یامشکلی بهم بزنه 😭

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌

عزیزم ارام باش بچه ۲۷-۲۸ هم میمونه ۳۴ خیلی هم خوبه! هیچیش نمیشه قوربونت مامان قشنگ❤️ به خدا دوست من هفته ۲۸ زایمان کرد بچه اش الان یک سال و نیمشه ماهه ماه

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
من سه سال پیش حال تورو داشتم الان خداروشکر پسرم کنارمه😊 فشارم بالا بود گفتن باید زایمان کنم منم ۳۴ ...

یه هفته خوبه که.امروزبچه من پنج روزه به دنیااومده دکترمیگه یه هفته دیگه بایدبمونه .بچتون موقع تنفس وسط سینش میرفت داخل ؟

خیلی نگرانم .همش کریه میکنم😥میترسم بعدش ناقص بشه یامشکلی بهم بزنه 😭

نه عزیزم هیچی نمیشه تازه این کم کردن وزن هم طبیعیه همه بچه ها وزن کم میکنن بعد از به دنیا اومدن .من برات دعا میکنم همینطور برای نوزادت . 

🎵maybe we could be a symphony 🎵
2706