2737
2734

سلام. خانما..من امروز موعدم بود پریود هم نشدم... از جمعه تا حالا سینه درد گرفتم خیلی شدید... دل درد پریودی هم مدام دارم..سمت چپ و زیر شکم.. تست زدم صبح منفی بود.. البته 14 روز از تخمک گذاریم گذشته ها.. یعنی باردار نیستم دیگه درسته؟ وگرنه باید بعد 14 روز نشون میداد..درسته؟

توکلت علی الله فهو حسبه

صبر کن چند روز دیگ بزن

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یعنی بیشتر از 14 روز؟ پس چرا همه جا نوشته 14 روز بعد نشون میده    

باید چند روز از پریودت بگذره تا نشون بده

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

نه اگر لقاح دیر صورت گرفته باشه دیرتر نشون میده 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

من همین درد ها رو داشتم تموم شد ۱۴ روز از تخمک گذاری گذشته بود بی بی هاله کمرنگ انداخت 

انشالله بارداری 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2738
اررره من حتی تو بارداری هم تا ماه ها دل درد پریودی داشتم 

من سر بارداری اولم اصلا یادم نیست چی به چی بود... علائم و اینام...درد شدید داشتین شما یا خفیف بود؟

توکلت علی الله فهو حسبه
من سر بارداری اولم اصلا یادم نیست چی به چی بود... علائم و اینام...درد شدید داشتین شما یا خفیف بود؟

گاهی خفیف بود گاهی شدید 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
عزیزم چه علائم دیگه ای داشتین؟

درد شدید شکمی سر درد و تورم سینه 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2706