2410
2553
عنوان

حس میکنم قرصای اعصاب داره خنگم میکنه😓😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 132 پست
الان امروز گفته بودم میشینم میخونم ولی باز نخوندممم😭😭😭😭 اغاااا چرا نمیخونمممم چرا دست و دلم ب د ...

خوبه يك گام حركت رو ب بهبودي داشتي

الان شروع كن قول بده گوشي رو بذاري كنار

وقتت رو ميدزده

افسردگی از کی شروع شد؟ به خاطر اینه که رشته ای که میخواستی قبول نشدی؟  اگه افسردگی به خاطر رشت ...

عزیزم فقط میتونم ب شما این رو بگم ک راه دراز و طولانی و سختی در‌ پیش دارید مواظب روحت باش ب حرف باباتم گوش نده برو سمت علاقت ..

منم بابام میخواست پزشک شم الان روزی چهار تا قرص میخورم شدیدا ناامیدم اصلا روانیم اینجوری بگم بهت الانم ی رشته فوق العاده چرت دانشگاه ازاد میخونم 

انصرافم یدم مشخص نیست ک سال دیگ با این شرایط من ایا همینم قبول بشم یا ن!

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه يك گام حركت رو ب بهبودي داشتي الان شروع كن قول بده گوشي رو بذاري كنار وقتت رو ميدزده

ب تنها جیزی علاقه دارم نی نی سایت من با دوستامم قطع ارتباط کردم

زمان رو مديريت كن

مغزتم الان سختش هست مدتي درس نخونده دلش ميخاد يللي تللي كنه بخاطر همين وسوسه ت ميكنه بري ب همون چيزا فكر كني تا خودش راحت بشه

با مغزت صحبت كن بگو ديگه وقت استراحتش تموم شده چاره اي نداره جز اينكه درسا رو بخونه فعلا

ديگه خودش ميفهمه رام ميشه

فكر كن ي از همه جا بيخبري بياد اين پست منم بخونه

2720
زمان رو مديريت كن مغزتم الان سختش هست مدتي درس نخونده دلش ميخاد يللي تللي كنه بخاطر همين وسوسه ت مي ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدا نکنه اشنایی پیدا شه من ابرووووووم میرهههه تمام اسرار زندگیم گفتم وااای رشتممممم و وای😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 خدا نکنه اشنایی پیدا شه من ابرووووووم میرهههه تمام اسرار زندگیم گفتم وااای رشت ...

نه منظورم ب اين بود ك اين حرفا رو زدم

نوشتم با مغزت صحبت كن  ميگم اينا رو بخونه يكي فكر ميكنه من خل هستم

زمان رو مديريت كن مغزتم الان سختش هست مدتي درس نخونده دلش ميخاد يللي تللي كنه بخاطر همين وسوسه ت مي ...

ساعت هفت میرم میخوووونم

ولی حال نداااارم بدم میاد از رشتمممم😥😥😥😥😥😥

عشق ندارمممممم علاقه نیستتتتت 

هعی خدا چرا ب اینجا رسیدم

ب فرض من همه درسا رو هم پاس کنم با ۲۰ میلیون خرج بابام بیچارم و ی تیک کاغد کاردانی چ غلطی کنم😭😭؟؟؟

2714
قرصای من فلوکستین ...کاربامازپین و ترانکوپین خنگ میکنه گلم ؟ الان چرا من اینجوری شدم رگباری دارم می ...

تمرکز رو کم میکنن...فلوکس یکمم اهمیت امور رو تو چشم آدم کم میکنه.

تقلب نمیشه کرد؟کتاب وا کنی؟

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
نه منظورم ب اين بود ك اين حرفا رو زدم نوشتم با مغزت صحبت كن    ميگم اينا رو بخونه يكي فكر ...

اره فدات شم ممنوون😚😚🖤🖤☘☘ اون ی تیک پستم جواب میدی خیلی مهمه ! همونی گفتم با ی تیک کاغذ کاردانی چ کار کنم؟ 

کی گفته چرته؟ 

همه اوناییی ک این رشته رو خوندن و همه اونایی ک نخوندن این رشته رو میگن مسخره ترین و چرت ترین

2706