2733
2734

برای شمام فامیلا انقدر کنجکاو بودن ما تاالان بچه نمیخواستیم چندماه پیش اقدام کردیم فهمیدیم مشکل داریم بعد ک من دگ بیخیال شدم خدا خواست و من باردار شدم اخه میخواستیم خونمون اوکی بشه بعد یعنی کل فامیل میگفتن چرا بچه نمیارید تااین حد دخالت میکنن😥 تا سونو قلب نذاشتم کسی از فامیلا بفهمه تا سونو رفتم همه فهمیدن خودم تا nt نمیخواستم بگم چون از اول ک میفهمن میگن پس کی زایمان میکنه عمه شوهرمم عروسش ی دختر داره دوباره باردار بود ب ما نگفته بودن هفت ماهگیش گفتن ک نینیش دخمله حالا ازون موقع ک فهمیده من باردارم میپرسه جنسیت چیه ی بارم گفتن اینا ک بچه نمیخواستن چرا خونه تکمیل نشده یهو عروست باردار شد😐 کلا ی جوری هستن من باهاشون البته مشکلی ندارم چون خودمو قاطی نمیکنم همین عمه شوهرم هروقت منو میدید میگفت ی بچه بیار تنهایی مادرشوهرمم میگفت عروسم شاغله درس میخونه تنها نیس خدایی بچه هم نمیخواستیم الانم ک گفته یهو چطور حامله شد نظرشون عوض شد مادرشوهرم گفته بنده خداهارو انقد فامیلای فضول گفتن بچه بیارید اینام اوردن ک دهن فضولارو ببندن. حالا من موندم جنسیت بچه من دخترباشه یا پسر چ فرقی ب حال فامیل میکنه من کلا خودمو قاطیشون نمیکنم سالی یکی دوبار شاید همو ببینیم حتی اینم گفته ک بره غربالگری دکتر جنسیتو بهش میگه😐 من خودم دوس دارم زود بدونم چیه اما بااین اوصاف اگ دکترمم بگه نمیخوام ب کسی بگم ک نی نی چیه تا آنومالی انشالله  ب نظرتون کار درست چیه بگم یا نگم ؟یا اگ منو دیدن گفتن چی دوس داری چی بگم من واقعا برام فرقی نمیکنه چون چندبار از مادرشوهرم پرسیده چی دوست دارن خودتون چی دوست دارید ؟ شما باشید چی جواب میدید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دلم واست سوخت. چقدر محیط بی فرهنگیه (استثنای مادرهنسرت ک خوبه الحمدلله)

هیچی بابا یه حا کات کن این فضولیا رو. 

هدجی گفتن بی سروته جواب بده. هرچی گفتن بگو هدچی خدا خواست.می گفتن چرا باردار نمیی، میگفتی هر وقت خدا خواست. الان گفتن چرا باردار شدی؟ بگو  دیگه خدا خواست. گفتن چ جنسیتیه؟ بگو هدچی خدا خواست. گفتن چی دوست داری. بگو هرچی خدا بخواد

بپیچونشون

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738

بگو هدیه خداست چه فرقی داره پسر و دخترش ..از قصد بگو ما عاشق دختریم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

عمه شوهرم یکی داره اصن ندیدمش☹

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
بگو اصلا قصد نداریم جنسیتش بدونیم تا زمان زایمان میخوایم سورپرایز باشه

اره واقعا باید اینکارو کنم مادرشوهرمم گفت چ عجله ایه تو سه ماهگی جنسیت بگن بعد دوباره ی چی دگ بگن حالا اگ ب شوهرم یا خوانواه هامون بگم باید بسپرم ک ب هیچ کس نگن ک نی نی چیه یا اینکه کلا ب شوهرمم حتی نگم اخه ی کم فضوله😁 میگم دکتر گفت مشخص نیست 

منم با کلمه نوتون مشکل داشتم فکر میکردم نونتون منظورشه مثل نون تافتون نون سنگک

من اخرشم‌نفهمیدم نوتون چیه؟ شما فهمیدی؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706