2733
2734

چطوری رفتار اشتباهه خانواده شوهر رو تلافی میکنید

با مثال لطفااا توضیح بدید🙏🏻🙏🏻🙏🏻

چطوری اونارو متوجه اشتباهشون بکنیم ؟؟؟

این درسته که میگن باید با هرکسی مثل خودش برخورد کرد تا متوجه اشتباهش بشه؟؟؟

از تلافی هایی جیگر خنک کنتون بگید تا ماهم یاد بگیریم

مرسی🌹

تابستون بود بارون میومد من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از این تاپیک ب نفع جاریم کنار میکشم😊

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

دوسال طبقه بالاشون بودیم...همش متلاتودعوامیکشیدن سمت خودشون شوهرمو.....الانم بابچم بدرفتاری کردن....کلانمیرم منم بچمومیکشم سمت خودم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738

من اوایل سعی داشتم تلافی کنم ولی میدیدم بدتر خودم اذیت میشم الان اصلا برام مهم نیستن و خیلی خیلی احساس ارامش دارم و خودشونم که میبینن برام مهم نیستن بیشتر میسوزن

من از این تاپیک ب نفع جاریم کنار میکشم😊

چطور مگه؟؟؟

تابستون بود بارون میومد من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید
اصلا آدم حسابشون نکن☺️😅

👌🏃🏃🏃

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
چطور مگه؟؟؟

اون با سیاست تره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اون با سیاست تره

مثلا چیکار میکنه یکمی برامون تعریف میکنی یاد بگیریم لطفااا 

اگر بخوای تلافی کنی درگیر میشی و زندگیت تباه میشه!

اگر عین خودش برخورد کنی که همیشه باید دعوا کنی....! مخالفم..

تو باید برتر بودن خودتو ثابت کنی و خودتو زیر دست و پاشون نندازی..! کمرنگ باش... تا دعوتت نکردن نرو...رفتی بشین ازت پذیرایی کنن...بری ظرف بشوری خوب شبیه خدمتکار میشی اونم هرچی دلش بخواد بهت میگه....زیاد نمون..برو سر بزن بیا..همش نهار شام نشین خونشون...زیادی صمیمی نشو...نزار درمورد همه کارت نظر بدن..کاراتو نگو که از همه چیزت خبردار بشن..

کلا مستقل باش!

باید بدونی کی محبت کنی ..کی جواب بدی...کی دعوا کنی..... به کی چی بگی! اینم تو هر خانواده ای متفاوته

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
مثلا چیکار میکنه یکمی برامون تعریف میکنی یاد بگیریم لطفااا 

جاریم درجا جواب همه رو میده وجالبه خانواده شوهرم هم ازش یجورایی میترسن

2706