2737
2734
عنوان

کی گرافیک خونده؟

93 بازدید | 18 پست

من انتخاب رشته دارم 

دوس داشتم برم رشته گرافیک

ولی وقتی فهمیدم هزینه هاش زیاده دودل شدم 

وضع مالیمون متوسط رو به ضعیف خانوادم زیاد دوس ندارن برم گرافیک میگن انسانی تجربی😐چیکار کنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با دلار ۳۰ تومنی خب معلومه همه وسیله هاش گرونه

فکر کنم حتی دوربین هم میخواد الان یه دوربین چند میشه 

هر مداد یا ماژیک چقدر گرونه اینارو گفتم که وسط سال نمونی

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2731

دوست من معماریه ۴ تا ماژیک گرفت ۲۰۰ تومن دیگه گرافیک بدتره

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

اونقدر دوست داشتم 

گرافیک بخونم 

خانواده ام مخالفت کردن😑🏃🏃🏃

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
2738
با دلار ۳۰ تومنی خب معلومه همه وسیله هاش گرونه فکر کنم حتی دوربین هم میخواد الان یه دوربین چند میشه ...

دوربین واسه رشته فوتوگرافیکه 

گرافیک بیشتر کارای دستیه فک نکنم ضروری باشه

نقاشی

بیخیال بابا کاش منم موقع انتخاب رشتم یکی به زور میبرد مینشوندم سر کلاس تجربی

برو تجربی برا خودت کسی بشو تو جامعه ما برا بقیه رشته ها ارزشی قائل نیستن فقط تجربیه که براش کار هست البته اونم رقابت بسیار بالایی داره

نقاشی

منم شرایط تورو داشتم.  رفتم سر کار مربوط به رشتم با حقوق خودم لپ تاپ و لوازم جانبی خریدم.بهانه ی وضهیت مالی خانواده نباید بهانه ای برای رسیدن به آرزوهات باشه

بیخیال بابا کاش منم موقع انتخاب رشتم یکی به زور میبرد مینشوندم سر کلاس تجربی برو تجربی برا خودت کسی ...

اونی که عرضه داشته باشه از هر رشته ای میتونه بهترین جا برسه ‌ 

بیخیال بابا کاش منم موقع انتخاب رشتم یکی به زور میبرد مینشوندم سر کلاس تجربی برو تجربی برا خودت کسی ...

من درس حفظیاتم زیاد خوب نیس ب پزشکی هم علاقه ای ندارم بیشتر کارای عملی دوس دارم

2706