2726
عنوان

شما رمز ورود به سایت رو میدونین؟

177 بازدید | 21 پست

من تازه که عضو شده بودم یادم بود ولی بعد که ذخیره شد تا آدرس سایت رو میزدم دیگه رمز نمیخواست، الان خودکار میره و باز میشه، حالا گوشیم خراب شده امروز فرداست که خاموش بشه موندم گوشی جدید گرفتم رمز سایت رو چیکار کنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه قسمت هست نوشته ایا رمز عبور و فراموش کردیر

اونو بزن خیلی راحت دوباره وارد شو

دوستان من خیلی وقته تو سایتم هرکی امضاش صلوات یا دعا بوده خوندم اگه امضاتون دعا بوده و اتفاق مورد نظر براتون افتاده بهم بگین تا دلم وا شه😐😐😐                                                  🌌الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الله 🌌                       راستی من ۱۷ سالمه اگه ازم بزرگترین نصیحتم کنین😐 حس میکنم زیاد عاقل نیستم😀💔
خوب بزن روی اون قسمت که رمزتوفراموش کردی بعد یه ایمیل برات میاد که میتونی رمزجدید بدی بهش

رمز ایمیلمو هم یادم رفته، بس که خودکار وصل شده دیگه فراموش کردم

تو قسمت ورود از طریق شماره همراه برو. شمارتو وارد کن. الانم تا گوشیت دستته، ذخیره ی رمز رو بزن 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
ایمیلت یادت نیست؟؟ من چند روز پیش گوشیم باز نشانی کردم ایمیل جدید ساختم نوشتم که یادم نره یه روز ک ...

نه، میگم بعد چند بار رمز زدن خودش خودکار باز میکنه بخاطر همین فراموش کردم

2706