2733
2734
عنوان

با دیدن کاربرای فوت شده می می ناز و مامان ترنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1530 بازدید | 63 پست
خیلی تلخه ولی واقعیته🥺دلم گرفت اصلا.. من ازون دسته ادمایی هستم ک محبت و دوستیم توی مجازی و در حقیق ...

آره ولی نکته جالبش اینکه آدمای بعد ما بهتر میتونن مارو درک کنن

ما هیچ تصوری از آدمای معمولی چند سال قبل نداریم ولی آیندگان از ما دارن 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
می می ناز خوندم مامان ترنم کی بود 

تگ کردن عزیزم @مامان_ ترنم_37

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اولش چنان حالم گرفته بود.. اما خب میدونی جند نفر اینجا کاربری دارن درحالی ک خودشون فوت کردن؟؟ ...

اره اگه با کسی غیر از سایت در ارتباط نباشی کسی متوجه نمیشه 

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
آهاان بله ناراحت کنندست ولی هممون مسافریم 

اره ولی نمیدونم چرا از فکرش بیرون نمیام 

2731
منم یه مدت  خوندم اینجوری شدم بعدش سعی کردم زیاد دنبال نکنم

فکر کنم منم چون زیاد پیگیر شدم روانم بهم ریخته

آره ولی نکته جالبش اینکه آدمای بعد ما بهتر میتونن مارو درک کنن ما هیچ تصوری از آدمای معمولی چند سال ...

اوهووم درسته..🤔

خودت خوبی؟

چه خبرا؟

دَر سَرَم دُختَرِ پیری عَصَبی میرَقصَد🎭شَهر بَر رویِ سَرِ مَن عَرَبی میرَقصَد🎈این جَهان با هَمه یِ دَغدَغه هایَش دارَد🪁رویِ یِک جُمجُمه یِ یِک وَجَبی میرَقصَد🌪
تگ کردن عزیزم @مامان_ ترنم_37

اره رفتم دیدم  چه حس بدی تایپیک هاش هست ولی خودش نیست 😭😭😭😭

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
دقیقا دیشب داشتم همینو میگفتم الان ک ما نسل اول آدمای دنیای مجازی هستیم تازه شروع این اتفاقه 

اره دیدن این چیزا واقعا سخته

2738
فکر کنم منم چون زیاد پیگیر شدم روانم بهم ریخته

من پارسال باردار بودم تایپیک های می می ناز خوندم تا چند هفته افسرده شدم و حالم بد شد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
منم اولش چنان حالم گرفته بود.. اما خب میدونی جند نفر اینجا کاربری دارن درحالی ک خودشون فوت کردن؟؟ ...

دور از جونت   

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
خداروشکر 😁 تو خوبی؟

قبونت😙🤍

دَر سَرَم دُختَرِ پیری عَصَبی میرَقصَد🎭شَهر بَر رویِ سَرِ مَن عَرَبی میرَقصَد🎈این جَهان با هَمه یِ دَغدَغه هایَش دارَد🪁رویِ یِک جُمجُمه یِ یِک وَجَبی میرَقصَد🌪
دور از جونت    

🤭😍جون جون

2706