2737
2734

آیا این برتری بودن شما باعث شده شوهرتون احساس کمبود کنه و بخواد یه جوری آزارتون بده

مثلا عیباتونو ب روتون بیاره

از نقطه ضعف تون سو استفاده کنه 

تا آتوی ازتون بگیره هی بگه بتون (غیر مستقیم) 

یا... 

اگه اره اون لحظه چ عکس العملی نشان می دین 

اگه نه شوهر من چرا اینجوری؟؟ 

من چ عکس العملی نشان بدم 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

از لحاظ تحصيلات و درامد سرتر نيستم ازش اومدم مووز بخورم

ولي ظاهري خب زنم بهترم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی اینو شنیدم که مردها دنبال سرکوب زنهایی ان که ازشون سرترن واقعا چرااا..چلغوزهای خودشیفته  

عزیزم بهترین کار بی تفاوتیه محل نذار بخوای به روش بیاری کمبودهاشو بدتر آتیشش تند میشه واسه حال گیری بذار بفهمه حرفاش برات مهم نیست

2738

من هم تحصيلات خم شغلم هم خانوادم و درامدم از شوهرم سر تره قيافه هامونم در يك رده هستيم ولي هيچوقت كاري نكردم اينا رو تاثير بزاره خودمو بالاتر ببينم البته اونم خيلي تلاش ميكنه به من برسه خدايي از بس خوبه من اصلا اين چيزا ب ذهنمم نميرسه

منم همینم 😂

ولي خب خوشحالم تحصيلاتش ازم بيشتره بهش افتخار ميكنم😍😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
هرکاری کنی اگه خود کم بینی داشته باشه حس کم بودن در وجودش از بین نمیره و تو زندگی خودشو نشون میده&nb ...

خوب چکار کنم 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین