2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه

احتمالا فولیکولهای تخمدان راستت مناسب باروری نیست تیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
بیاین بگین با کدوم فولیکول باردار شدین🙃🙃🙃

به نام خدا من روز دهم پریود رفتم سونو گفت تخمدان راست پی سی او شدید بدون فولیک تخمدان چپ پی سی او شدید با یه فولیک سیزده ولی همون ماهم باردار شدم 

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
2738
دختر میخوام میگه چپ احتمال دختر بیشتره

عزیزم من پسرمیخام.ولی دیگ قیدبچه روزدم.دوتادخملی دارم.شماچندتاپسرداری؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
عزیزم من پسرمیخام.ولی دیگ قیدبچه روزدم.دوتادخملی دارم.شماچندتاپسرداری؟

یه پسر ۹ ساله دارم سنمم بالاست این دکتری که برای نعیین جنسیت رفتم میگه صبر کن ماه بعدی نمیشه اینطوری رژیم طولانی میشه

یه پسر ۹ ساله دارم سنمم بالاست این دکتری که برای نعیین جنسیت رفتم میگه صبر کن ماه بعدی نمیشه اینطوری ...

کدوم شهری عزیز؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2706