2726
منم رنگ پوستم سبزه روشنه اینجا که من میخوام برم فقط گفت موهات نباید نازک باشه مثلا موهای دستم چون نا ...

اره فک کنم مهمه بستگی ب اسم دستگاهم داره

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
عزيزم الان ديگه همه جاهاي معتبر سريِ يك بار مصرف و يا شخصي دارن من دارم هربار ميرم با خودم ميبرم هيچ ...

چی یکبار مصرف؟ چجوریه دستگاهشون به بدن نمیخوره؟ بعد دائم نیست یعنی بعد یه مدت باز باید بری؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من شش ماهه دارم ميرم خيلي خوبه ولي از جلسه ي پنجم به بعد نتيجه ي دلخواهو ميگيري  درد هم داره ب ...

دردش خیلی زیاده ؟ بعد لیزر مسکن خوردی ؟ قبل لیزر پماد بی حسی نمیزنن ؟

اصن دون دون نيست ژيلته كه باعث دون دون ميشه شش ماهه ژيلت نميزنم عين پوست صورت شده يك دست

چقد خوب چقد هزینه کردین؟؟؟

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
من انجام دادم عالیه عالی خیلی راضیم ۱۴ همین ماه جلسه چهارممه خیلی راضیم نه برای بارداری ضرر داره نه ...

دردش زیاده ؟ قبلش بی حسی میزنن ؟ من این هفته جلسه اولمه میخوام برم یکم میترسم 

خیلی دلم میخواد انجام بدم ولی رنگ پوستم سبزس سفید نیستم نمیدونم برام جواب میده یانه

چ ربطی داره😐

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
چی یکبار مصرف؟ چجوریه دستگاهشون به بدن نمیخوره؟ بعد دائم نیست یعنی بعد یه مدت باز باید بری؟

سريِ دستگاه ! اون دستگاهي كه باهاش روي بدن ليزر انجام ميدن شبيه يه خودكار بزرگه كه نوكش به يه سري پلاستيكي وصل ميشه هر كلينيكي اون سري رو به صورت پلمپ آكبند ميده به آدم كه هرجليه مياي با خودت بياري كه وصل كنن به دستگاه هربارم بشوري بهتره 

2706