2726

بله سزارین رو انتخاب میکنم با اتاق خصوصی دکتر خیلی حاذق و بخیه جذبی .

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین استارتر کسایی که زایمان طبیعی دارن صد درصد توی سنین بالا دچار افتادگی مثانه میشن که باید عمل کن ...

چرا از خودتون حرف میزنین مادر من ۷ تا بچه طبیعی به دنیا اورده و عمل افتادگی مثانه نکرده الانم ۶۶ سالشه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
تو کل جهان همه دارن میرن به سمت طبیعی  هرچند چون اونجا خیلی به بیمارها میرسن و امکانات خوبی دا ...

گلم زایشگاه های ما بیشترشون هم ازنظر امکانات وهم ازنظر ماماهای با اخلاق ومهربون صبور کمبود هس من بهترین بیمارستان خصوصی رفتم همه چیزش خوب نه عالی بود عین یه مادردلسوز رفتارمیکردن جز زایشگاهش یه کاری کردن که ۲۴ ساعت باید من تحت نظر میبودم بعدش سزبشم که کاری کردن درعرض ۲ ساعت دردپریوداومد سراغم درحالی که ۲ هفته بعد وقت سز من بود فقط بچه حرکت نکرد بتا زدن که زود برداره دکترم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
شنیدم از چن نفر، میگن سز شکم میمونه، البته طبعی دیدم اطرافیانم شکماشون بزرگه، ولی سزارینی اطرافیانم ...

هیچ ربطی نداره

کوچیکترین ربطی نداره 

اصلا ربطی نداره 

در این حد مطمئنت کردما

اخه تو یه گروه بارداری بودیم الان زایمان کردیم، طبیعیا الان بیشتر از من شکم دارن ک کمتر ندارن

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2706