2726
خوددرگیری داریاااا😃

کسی که توسایت هست اگر بخواد کسی جوابش رو نده پست نمیذاره و شما بیشتر که بعد از شش ساعت ریپلای کردی چیزی که اصلا ربطی بهت نداشته واقعا کلمه ای که گفتی مناسب خودتون هست بیشتر

هرچی آرزوی خوب مال تو 
دخترخاله خودم با یه زایمان طبیعی نه تنها تا پای مرگ رفته نزدیک به کما بوده از خونریزی بلکه بعدش کلا ...

خانومای باردار دکتر میرن چک میشن تا بفهمن بدنشون آمادگی طبیعی داره یا سزارین 

واقعا ببخشیدا اینجا دیگ بیشوری خالتونو میرسونه با جون بچش بازی کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا این طور نیست من بعد از بی حسی هیچ دردی نداشتم هیچی ها

منم درد نداشتم.فِرِش فرش بودم

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2728
شما چقدر رو سزارین اصرار داری؟ خیلیا طبیعی بودن راضی بودن خیلیا نه. کلی خانمم سزارین بودن یه سری راض ...

من اصراری ندارم درمقابل کاری که انجام دادم تجربه ام رو گفتم نه اینکه طبیعی زایمان نکردم بیام از مضراتش بگم یاد بگیریم به نظر هم احترام بگذاریم و قرار نیست راهی که من یا شما رفتیم درست باشه بعد نه من پزشکم نه شما هرکسی پزشکش تشخیص میده چی براش خوبه

هرچی آرزوی خوب مال تو 
خانومای باردار دکتر میرن چک میشن تا بفهمن بدنشون آمادگی طبیعی داره یا سزارین  واقعا ببخشیدا ای ...

دقیقا شوهرش هم به زبون اومده که مادرت ما رو بدبخت کرده

خاله ام مربی ورزشه یه کم سردرمیاره از این چیزا حرف هیچ کسو قبول نداره حتی دکترو

بماند که بعدش عفونت گرفت ده روز بیمارستان بستری بود...میخواست بعدش طلاق بگیره از فشار روحی و جسمی با اینکه ۶ ماه بود ازدواج کرده بود که باردار شد

الانم دو برابر پول سزارین تو بیمارستان خصوصی خرج کرده بعد یه سال تازه دکتر گفته باید عمل کنی بازم مثل قبل نمیشی.روزی یه مشت هم چرک خشک کن میخوره بازم عین آب عفونت میاد از رحمش

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

زایمان واسه بعضی هامثل گوزیدنه😏

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
گلم ربطی نداره به امکانات اونا من خودم دانشجوی مامایی ام تو ایران  یکی از عزیزانمم المان ۳ بار ...

دقیقا. 👍👍👍👍اینو باید قبول کرد که سزارین یه عمله با عوارض خودش... به نظرم فقط تو مواقع ضروری باید سز انجام بدن. ولی الان همه سزارین رو با کلاس بودن میدونن. من خودم طبیعی دوست دارم حتی تو سقط با اینکه خیلی درد کشیدم سه روز بستری بودم با 11 تا قرص نزاشتم کورتاژ کنن اومدم خونه با فعالیت تو دو شب با سختی بقایا و سقط کردم. ولی الان حالم خیلی خوبه نیاز به آنتی‌بیوتیک بعد عمل ندارم. 

بله حتما،طبیعی بودم.برای من خیلی راحت بود فقط بخیه ها اذیت میکرد که مطمینا از بخیه سزارین خیلی راحت تر بوده.یادمه اونموقع میگفتم حاظرم ده بار دیگه زایمان طبیعی کنم ولی درد بخیه رو تحمل نکنم  

اونكه اره قطعا هر بدني فرق داره  ولي بااازم سزارين رو ترجيح ميدم چون من نميتونم ريسك كنم سر جو ...

بزرگترین مشکل منم همین تغییر شکل ناحیه تناسلی بود

دکتر خودم بهم گف ک دوتا زایمان داشته هردوتاشم سزارین

ولی از شانس بد من هیچکدوم از پزشکای شهرمون تو اون مدت اصلا سزارین انجام نمیدادن خیلی سختگیری میکردن

قرار شد طبیعی با بیحسی اپیدورال زایمان کنم

ک اون شبی ک دردام شروع شد کیسه ابم ترکید و متوجه شدم بچم مکانیوم دفع کرده

خداروشکر سزارین شدم😍

برا شکمت هم از کالا پزشکی شکم بند مخصوص بعد زایمان بگیر حتما ببند❤

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2706