2737
2739
تا الان با بيشتر از ١٠٠ نفر حرف زدم و پرسيدم همشوون ميگفتن سزارين بهتره قطعا درد شكم قابل تحملتر از ...

اگر دكتر خوب و بيمارستان عالي و تيم جراحي خوب و پمپ درد داشته باشي و خودت هم بد عمل نباشي مطمين باش تنها درد سزارين همون انژيكوتيه كه تو دستت ميزنند و ممكنه يه كم سوند باشه اصلا درد شكم نخواهي داشت

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر دكتر خوب و بيمارستان عالي و تيم جراحي خوب و پمپ درد داشته باشي و خودت هم بد عمل نباشي مطمين باش ...

😍😍😍

حتماا سزارين ميكنم 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
ازخدا بترس میگی زایمان نداشتی بیچاره دلتو گنده کم شاید کسی حسرتشه بترس ازخدا بزرگه . یادبگیر حرفتو ب ...

گفتی زایمان نداشتم گفتم تجربه نداشتی این دل شکستن داره؟  شما تو روی من داری حرف منو عوض میکنی نفرین هم میکنی خنده داره دیگه ریپلای نکن حوصله با آدمهای پرمدعا ندارم که فقط فکر میکنن خودشون درست میگن 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
کسایی ک اول طبیعی بودین بعد دومی سزارین بودین.از کدوم راضی بودین؟؟

تو صفحه قبل گفتم جاري من دوتا طبيعي خوب و راحت داشت و سومي رو اورژانسي تو هفت ماه داشت بعد بچه رفت تو دستگاه و با شكم بخيه خورده مجبور بود هر روز بره بيمارستان بچه شير بده رو صندلي اما بازم ميگه سزارين بهتره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
والا ماهم سزارین بودیم بچرو همون اول گذاشتن رو سینمون شیر خوردن کله پاچه نفخ میاره برای بچه طفلی اون ...

نه بچه هیچیش نشد.

شما خدارشکر شیر دادی

تو اتاق من همه بچه ها عز،گشنگی شیر خشک یا اب قند،میخوردن چون شیرشون نمیومد

2738
ديگه درووغ نگو

دروغ نیست تجربه ها متفاوته 

مادر من ،سرمن حالش بد شد رفت زیر دستگاه و یک سینشم کامل خشک شد شکم هم اورد 

خالمم همینطور 

تو طبیعی هم تجربه بد داریم 

نمیشه کلی گفت 

اما کلا اسمش با خودشه طبیعی یک فرایند طبیعی هست میدونی چه موادی برای بیهوشی یا بیحسی به بدنت تزریق میشه 7لایه شکم پاره بشه عمل جراحی حالا چه سزارین چه هر عملی قطعا عوارض خودشو.داره 

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
ديگه درووغ نگو

شماها باردارین باور نکنید اینارو میگن فکر خانمای باردار سایتو نمیکنن درجا مخدر میزنن یا پمپ درد 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706