2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی با مامای همراه

می‌دونم البته شاید اگه مامای همراه داشتم هم بازم نمیشد و سزارین میشدم.

ولی سزارین با دکتر خوب تو بیمارستان خصوصی با بخیه جذبی هم خوبه😁

من دولتی بودم نگم برات.....

تو تاپیک های قبلی م هست

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

تو نمیتونی با نظرات بقیه تصمیم بگیری.. فقط باید ببینی میتونی چ از نظر جسمی چ روحی با کدومش ارتباط برقرار کنی..اونوقت بهترین انتخاب رو میکنی

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2456

صد درصد  دوباره طبیعی انجام میدم   به نظرم  سزارین تصورش وحشتناکه یه انگشت میبره چقدر درد داره  حالا تصور کن شکمت رو باز کنن بچه رو بیرون بیارن بعد ازبین رفتن بی حسی  تازه درد یه زخم چند سانتی رو  باید تحمل کنی

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
تو نمیتونی با نظرات بقیه تصمیم بگیری.. فقط باید ببینی میتونی چ از نظر جسمی چ روحی با کدومش ارتباط بر ...

درسته، فقط میخواستم نظرات بقیه رو ببینم، میخواستم بدونم که عارضه ای داشته اگر اره چه عارضه ای

2714
چرا؟

هم بخیه هامو بد زده بودن و تا چن ماه درگیر بودم هم اینک کمرم داغون شده.بخاطر ضربه ای ک موقع زایمان ب کمرم خورده و تو ۲۴ سالگی  بیشتر از ده دیقه نمیتونم سرپا بمونم

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2706