1989
1993

میشه دلیش رو بگید، سزارین یا طبیعی؟

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سزارین کردم بله همون ادم طبیعی نیستم دوسدارم تا رفتم بچمو بدن بغلم واینکه بچمم درشت بود ۴۱۰۰پاره میشه ادم تاطبیعی بیارتش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2014
2006

مامان من بعد ۴ تا زایمان که ۲ تا طبیعی بوده ۲ تا سزارین(سزارین قدیم با اعمال شاقه) میگه بی عقل بودم که دوتای اول رو طبیعی زاییدم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

طبیعی با مامای همراه

می‌دونم البته شاید اگه مامای همراه داشتم هم بازم نمیشد و سزارین میشدم.

ولی سزارین با دکتر خوب تو بیمارستان خصوصی با بخیه جذبی هم خوبه😁

من دولتی بودم نگم برات.....

تو تاپیک های قبلی م هست

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

تو نمیتونی با نظرات بقیه تصمیم بگیری.. فقط باید ببینی میتونی چ از نظر جسمی چ روحی با کدومش ارتباط برقرار کنی..اونوقت بهترین انتخاب رو میکنی

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐
سزارین کردم بله همون ادم طبیعی نیستم دوسدارم تا رفتم بچمو بدن بغلم واینکه بچمم درشت بود ۴۱۰۰پاره میش ...

اره بچه درشت باشه، سخته

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40