2703
2553
عنوان

من دیوونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط وقتاییکه از دستشون عصبی یا همیشه?

همیشه نیس،ولی تو عصبانیتم نیس،نمیدونم چجوری بگم یه حسه که گاهی میاد ومیره

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
اوناکه سابقه همچین چیزی که توتصورمیکنی ندارن،درسته؟؟اگه درسته پس توبایداون حستوکنترل کنی وبه رفتارعا ...

نه بابا ندارن 

من میترسم فقط 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2720

ببینیددوستان من بخاطرشرایط زندگیم خیلی بیشترازاین چیزایی که شمامیگیدتوزندگیم اومده سراغم اماخودم همیشه برشون غلبه کردم وبه رفتارعادیم ادامه دادم،البته ازدرونم کسی خبرنداره ونداشته،ولی وقتی این چیزامیومدن سراغم به عقلم رجوع میکردم که نکنه کاری ازم سربزنه،مثلاتوجاده یه چیزی بهم میگفت درماشینوبازکن بازکن بازکن،ولی بی حرکت وامیستادم تابره،اون لحظه اون ندای درون خودم یاهمون عقلم میگفت نه اینکارونکن اشتباهه،بعدحواسموبه یه چیزی پرت میکردم 

ببینیددوستان من بخاطرشرایط زندگیم خیلی بیشترازاین چیزایی که شمامیگیدتوزندگیم اومده سراغم اماخودم همی ...

عزیزم مگه شرایط زندگیتون چجوریه؟

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2714

من در این حد که کسی بکشم نه

ولی اگه با کسی دعوام بشه ترس اینو دارم که فیزیکی با من برخورد کنه و بزنتم واسه همین همیشه فاصلمو حفظ میکنم

خودم حس میکنم دلیلش اینه که هیکل درشتی ندارم

و نمیدونم شاید تو بچگی کسی زدتم که این ترسو دارم

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است