2737
2739
عنوان

من دیوونم؟

414 بازدید | 25 پست

بعضی وقتا ک با یکی دعوام میشه و پیش همیم میترسم یهو از پشت سر حمله کنه منو بکشه 

همش ترسشو دارم 

شما تا حالا اینجوری نبودین؟

نمیدونم ممکنه مشکل روانی باشه یا نه؟ 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

منم از وقتی پرت شدم میترسم اما ن تو دعوا چون خودم اون وحشیم تو دعوا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برعکسم میترسم دیگرانو بکشم مثلا شبا نگه شوهرم میکنم تو خواب میگم نکنه اینو خفه کنم نصف شبی یا گاهی یه حسی بهم میگه مادرشوهرمو هل بدم ازپشت بیفته،ولی جلوی خودمو میگیرم😀

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
من برعکسم میترسم دیگرانو بکشم مثلا شبا نگه شوهرم میکنم تو خواب میگم نکنه اینو خفه کنم نصف شبی یا گاه ...

شت 😐😂چه ترسناکی

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2738
دیوونه نیستی ولی عادی هم نیست ترست

آره میدونم میترسم یه مشکل روانی باشه مثه مالیخولیا

من برعکسم میترسم دیگرانو بکشم مثلا شبا نگه شوهرم میکنم تو خواب میگم نکنه اینو خفه کنم نصف شبی یا گاه ...

من مجردم ولی یه همچین حسی راجب یه چیزای دیگه میادسراغم،ولی ازهیچچی نمیترسم حتی جن😛

شت 😐😂چه ترسناکی

خودمم از خودم میترسم بخدا🤣

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
دعواتون میشه وپیش همین؟یعنی چی بیشترتوضیح بده اگ میتونی

مثلا با داداشم دعوام میشه شدید

بعد میرم تو آشپزخونه همش میترسم یهو از پشت سر بهم حمله منو بکشه

یا با مامانم همینطور 

یا با شوهرم تو جاده ایم دعوامون میشه تو ماشین میگم نکنه یهو تند بره ماشینو چپ کنه ک بمیریم 😑

من مجردم ولی یه همچین حسی راجب یه چیزای دیگه میادسراغم،ولی ازهیچچی نمیترسم حتی جن😛

افرررررین

مثلا با داداشم دعوام میشه شدید بعد میرم تو آشپزخونه همش میترسم یهو از پشت سر بهم حمله منو بکشه یا ...

اوناکه سابقه همچین چیزی که توتصورمیکنی ندارن،درسته؟؟اگه درسته پس توبایداون حستوکنترل کنی وبه رفتارعادی ادامه بدی،وسعی کن منطقی باشی احساس میکنم َزیادی احساسی هستی 

2706