2737
2734
عنوان

کسایی که کتک خوردین ازشوهراتون این متنو بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 7138 بازدید | 382 پست
یه سوال ۳ سال پیش شوهرم با ظرف شیشه ای  رو پرت کرد طرفم رگ روی زانو پام پاره شد و بردن اتاق عمل ...

نه قبول نیس چراهمون روز نرفتی اخه؟ من همون صبش رفتم

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
باور كن من ازش جدا شدم تا ٦ماه مادر پدرم نميدونستن علت اصليه چيه اصلا چي بين ما گذشت  بعد اينك ...

منم از شوهرم مدرک دارم

اگر یه وقت خواست حرف مفت بزنه با خاک یکسانش میکنم

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعااا برای بعضیاتون متاسفم خودتون راضی به کتک خوردنین و میگین که حتما خانوما یه تقصیری دارن مگه هر کی زور و بازو داره باید دیگرانو بزنه ؟ 

همین بعضی از شما خانومایید که یجوری رفتار میکنید که کتک خوردن واسه بقیه هم عادی میشه فک میکنن حقشونه که کتک بخورم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2731
كف و خون قاطي كردم با خوندن اين كامنت 😐😐😐 اره راس ميگي كاش فلك ميكرد مثلا . 😐 نمردم و معنى جنتلم ...

🤣🤣🤣🤣👍👍👍

ببخشید عزیزم با احترام فراوان که برای شما قاعل هستم  اما الان اگر کسی به یه حیوونی مثل سگ گربه ...

واقعا حرف شمارو من به همسر سابقم زدم 

يكبار قبل جداييم بهش همينو گفتم و گفتم اگر وجود داري و ميخواي خاك بريزي تو سر خودت يكبار ديگه فقط رو من دست بلند كن ببين چه طوفاني بپا ميكنم😅و كردم و باورش نميشد

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

من عقدم همسرم یه بارمنو زد ولی ن کتک یه سیلی جوری که حتی صورتمم دردنگرف ولی۶تازدم جوری که دستای خودم دردگرف و بهش یادداذم زن توسری خورنیس حق همچین کاریو ندارع به هیچ عنوان تایه هفته فقط گوه خوری میکرد!زن باید شجاع باشع!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
یه سوال ۳ سال پیش شوهرم با ظرف شیشه ای  رو پرت کرد طرفم رگ روی زانو پام پاره شد و بردن اتاق عمل ...

یا خداا😬👀 چطور نرفتی پزشک قانونی

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2738
هرچی باشه کسی حق نداره بزنه خیلی بیجا میکنن ک درست میگن این چ حرفیه  مگه قانون جنگله مردا م ...

ن من کتک بهیچ عنوان تایید نمی‌کنم خودمم زخم خورده کتکم عزیزم .ولی میگم از کجا میدونی زنه آدم نرمالیه مرد رو عصبی نمیکنه ؟؟؟؟مامانم سربابام کلاه گذاشت بعد مرگش فهمیدیم خونه بابامو زده بنامش واس همین بابام کتکش میزد پس بده نمی‌داد گفت طلاقت میدم خودشو ب غش میزد .الان همه ما بچه ها عصبی شدیم استرس داریم از بچگی .من مامانمو هرگز نمیبخشم.از ی مرد معلم فرهنگی با شخصیت ی دیو وحشی درست کرد .اعصابشوخرد میکرد .چون با منم همین کارو کرده ب روانشناس رفتم گفتم گفت مادرت روانیه دوبهم زنه ازش دوری کن .داداشام باهاش قهرن.داداشم میخاست خودش خونشو با رضایت بده ب زنش مامانم از حسودی بهش پرید .تو زندگی داداش دومم دخالت کرد الآنم گیر داده من از شوهردومم جدابشه دیشب و امروز گریه کردم از دستش

واقعااا برای بعضیاتون متاسفم خودتون راضی به کتک خوردنین و میگین که حتما خانوما یه تقصیری دارن مگه هر کی زور و بازو داره باید دیگرانو بزنه ؟ 

همین بعضی از شما خانومایید که یجوری رفتار میکنید که کتک خوردن واسه بقیه هم عادی میشه فک میکنن حقشونه که کتک بخورن

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
واقعااا برای بعضیاتون متاسفم خودتون راضی به کتک خوردنین و میگین که حتما خانوما یه تقصیری دارن مگه هر ...

اره کامنتارو بخون یکی چی نوشته😒

اون موقه ک رفتی بیمارستان ازت علت جراحت رو پرسیدن بشون گفتی چرا اینطور شده؟؟،

اگه گفته باشی همسرت مدرک داری..در غیر اینصورت نه..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
تازه میگه باید ی جور دیگه تنبیه کنه چقد خودشونو حقیر میبینن😑😑

مناسفانه اين افكار حاصل تربيت اشتباه خانواده و نداشتن سواد اجتماعي هست . اين جامعه صد سال طول ميكشه تا پيشرفت كنه

❤️من به همه اهدافم ميرسم ❤️
2706