2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اولین بار می‌شنوم. منم حاملم کم مونده زایمانم ی لایک بزنین بیام بخونم. شاید بدردم خورد 😍

انشاالله زایمان راحتی داشته باشی 

برا منم دعا کن خدا بهم یه نینی سالم و صالح بده 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
شما کلاسای بارداری شرکت نکردین؟

نه بهم گفتم نه دکترم گفت ن مرکز بهداشت منم شرکت نکردم فقط گاهی مجله و اینا میخونم اکثرا هم هر چی بخوام بدونم و لازمه تو نت سرچ می‌کنم

بالاخره ی روز  منم میرسه
2738
نه بهم گفتم نه دکترم گفت ن مرکز بهداشت منم شرکت نکردم فقط گاهی مجله و اینا میخونم اکثرا هم هر چی بخو ...

این کلاسا اختیاری برای همین نگفتن 

بعدم پزشکتون مال کدوم شهر ؟

سزارین اختیاری انجام میده؟

انشاالله زایمان راحتی داشته باشی  برا منم دعا کن خدا بهم یه نینی سالم و صالح بده

خدا به حق پنج تن  دامن همه رو سبز کنه. تنها دردی که برات آرزو میکنم درد زایمانه. إن شالاه انقد لگد بزنه بهت خسته شی البته نی نی رو میگم ن کس دیگه. والا من هروقت میرم سونو و میبینمش تو اون حال ک دام پر شوق میشه و هیچ کینه ایی نیست توش جز شادی و حس مادرانه میگم. خدایا هر کی آرزو داره این صحنه رو ببینه نصیبش کن

بالاخره ی روز  منم میرسه
چرا اپیدورال بدون درده

عزیزم من ماما ام دیگه کاملا بدون درد نیس 

ی تایمی رو خودتون باید جلو ببرید 

ی تایمی هم اپیدورال که بدون درد میشه 

ولی اینکه کلا بدون درد زایمان طبیعی کنی همچین چیزی وجود نداره

اپیدورال فقط ی تایمی درد رو از بین میبره بعد دوباره باید شما یکم زور بزنی تا کله بیرون بیاد 

نههه بهمون گفتن فقط چند سانت اول درد رو تحمل میکنین، بعد بیحس میکنیم با اپیدورال تا اخر دیگه هیچ دردی رو احساس نمیکنین

2706