2726

بعدخرید ها وجهیزیه بعدعروسی از حقوقتون چقدر پس انداز داشتین؟

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 

من مجردم الان پس انداز دارم انشاله ازدواج کردم میام میگم😍😂

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچی.بابام احتیاج داشت دادم بهش.هر موقع هم یادش میفتم حس خوبی بهم دست میده😌حدود ۷گرم طلا میشد

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃

من سال ۸۹ کل جهازم ار پول خودم خریدم نزدیک ۳۰ میلیون داشتم و کارم اشتباه بود چون خواهرم جهازشو از خانوادم گرفت به جاش ماشین خرید اون الان ماشین ۲۰۰ میلیونی داره من هیچی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
من درحد ۱۰ تومن دارم میخوام تزیینی و داخل بوفه ای نخرم وسایل اضافی نگیرم بشه پس انداز اول زندگیم مخص ...

خب اون پولم نقد نگه ندار برو دلار ی چیزی بخر بزار کنار

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2706