2726

دوسپسر قبلیمو میگم نزدیک هفده هجده روزه کات کردیم ....نه شغل داشت نه پول نه تحصیل نه کارت پایان خدمت نه اخلاق نه قیافه و نه هیکل........به علاوه همیشه دوس دخترای قبلیشو میکوبوند تو سرم و اولش هم کلی دروغ بهم گفت.....از چشم بدجور افتاده....پریروز هم زنگ زد انقدر باهاش بحث کردم سردرد گرفتم ....دیگه واقعا نمیخوامش دیروز پیام تبریک تولد داده سرد گفتم مرسی.....رفته چارتا کامنت زیر پست تولدمه رو خونده صبح ساعت هفت پیام داده تو خائنی....درصورتی که من بهش خیانت نکردم حتی از صفحه چتشم بیرون نمیرفتم تو تموم استوری هام و پستام تگش میکردم همه بدونن ...به همه دوستام معرفیش کرده بودم.....چی بهش بگم هم بسوزه هم برا همیشه بره واقعا هیچ حسی دیگه بهش ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سکوت و بلاک بهترین کاره. تا اعماقش میسوزه و کاری ازش برنمیاد. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

نه شغل داشت نه پول نه تحصیل نه کارت پایان خدمت نه اخلاق نه قیافه و نه هیکل

تو تموم استوری هام و پستام تگش  میکردم همه بدونن ...به همه دوستام معرفیش کرده بودم

این دو تا عبارت نشون میده چقدر خامی

عزیزم ارتباطتو قطع کن

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

بگو دیگه نسبتی باهم نداریم و من آزادم 

بهش بگو هرجور دوس داری فک کن مهم نیس

جمله اتیش میزنه ها😄

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
2706