2410
2553

دومی جوراب که سفید و خیلی کثیف چه شکلی میشه خیلی تمیز پاک بشه خیلی ممنون منو راهنمایی کنید.🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه ترک پا،هرشب ویتامین آد بزن به جاهایی که ترک داره،یه نایلون فریزر بپوش و روش جوراب بپوش 

یه هفته ای از بین میرن 

خودم امتحان کردم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2720

دومی با صابون کهنه شویی  

اولی هم کرم بزن فک کنم کرم لدورا بود مامانم زد خوب بود فقط باید جوراب بپوشی بعدش

"𝐃𝐈𝐍𝐎𝐎𝐒𝐇"  "فکر نکن تو بردی! نه؛ من به خودم باختم"  https://harfeto.timefriend.net/17018025501388  

روغن دنبه عالیییی بزن ب ته پات نایلون بکش روشم ی جوراب شب تا صبح بمونه

چن روز بزن همش میره

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

جوراب ک بنداز تو آب داغ یکم تایید و ی ذره وایتکس تو آبش بریز بزار پنج شیش ساعت بمونه ، اولی هم هرشب کف پاتو نرم کن با مرطوب کننده یا وازلین

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2714

الویه ورا با گلیسرین شبا قبل خواب بزن بعد جوراب بپوش پاهای من داغووووون شده بود از ترک خون میومد اینکارو کردم عالی شد مثله کف دست نرم میشه اولش دوهفته مرتب بزن بعدش هفته ای یه بار بزن که باز شروع نشه کرم جی هم خیلی خوبه ولی اولی که گفتم خیلییی محشره

2706