2737
2734
عنوان

چرا من اینطوریم؟تازه فهمیدم ک سال هاست عموم...

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 39 پست
چکاره بودن بازنشست شدن؟؟😂😂😂 فدا سرت هر چی کمتر بدونی بهتره😁

😍😍عزیزم

سپاهی بودن

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 11 سالم بود تازه فهمیدم دادش مامانم باید بهش بگم دایی اسمشم نمیدونستم 

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
😍😍عزیزم سپاهی بودن

خدا حفظشون کنه😂😂ولی من عاشق توام😂😂😂😂۱4سااال😂😂😂

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/
2728
خدا حفظشون کنه😂😂ولی من عاشق توام😂😂😂😂۱4سااال😂😂😂

مرسی عزیزم

من؟؟؟

بی خبری خوبه، آرامش روان داره واسه آدم من بیشتر دوست دارم

اره واقعا 

البته من هیچوقت از کسی سوال در مورد زندگیش نمیپرسم و میگم زندگی بقیه به من ربطی نداره اینه که حتی شغل شوهرای دوستامم یا خودشون رو هم نمیدونم😂

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
مرسی عزیزم من؟؟؟

😂😂😂اره دیگه خودت گفتی بعد ۱۴سال فهمیدی بازنشتگیشونو😑😂😂😂

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/
2738
😂😂😂اره دیگه خودت گفتی بعد ۱۴سال فهمیدی بازنشتگیشونو😑😂😂😂

🤣🤣👌🏻👌🏻😍😍😍

باورت میشه من نمیدونم عمو هام چکاره ن. الا خونه عمه هامم بلد نیستم. نمیدونم چندتا بچه دارن. شوهراشون ...

😐