2737
2739
عنوان

چرا من اینطوریم؟تازه فهمیدم ک سال هاست عموم...

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 39 پست
چکاره بودن بازنشست شدن؟؟😂😂😂 فدا سرت هر چی کمتر بدونی بهتره😁

😍😍عزیزم

سپاهی بودن

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 11 سالم بود تازه فهمیدم دادش مامانم باید بهش بگم دایی اسمشم نمیدونستم 

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
😍😍عزیزم سپاهی بودن

خدا حفظشون کنه😂😂ولی من عاشق توام😂😂😂😂۱4سااال😂😂😂

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/
2731
خدا حفظشون کنه😂😂ولی من عاشق توام😂😂😂😂۱4سااال😂😂😂

مرسی عزیزم

من؟؟؟

بی خبری خوبه، آرامش روان داره واسه آدم من بیشتر دوست دارم

اره واقعا 

البته من هیچوقت از کسی سوال در مورد زندگیش نمیپرسم و میگم زندگی بقیه به من ربطی نداره اینه که حتی شغل شوهرای دوستامم یا خودشون رو هم نمیدونم😂

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
مرسی عزیزم من؟؟؟

😂😂😂اره دیگه خودت گفتی بعد ۱۴سال فهمیدی بازنشتگیشونو😑😂😂😂

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/
2738
😂😂😂اره دیگه خودت گفتی بعد ۱۴سال فهمیدی بازنشتگیشونو😑😂😂😂

🤣🤣👌🏻👌🏻😍😍😍

باورت میشه من نمیدونم عمو هام چکاره ن. الا خونه عمه هامم بلد نیستم. نمیدونم چندتا بچه دارن. شوهراشون ...

😐