1874
2019
عنوان

چرا من اینطوریم؟تازه فهمیدم ک سال هاست عموم...

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 39 پست

😂😂😂😂😂😂

اینکه چیزی نیست منم تا سالها نمیدونستم داییم معلمه فکر میکردم سوپر مارکتی داره

البته سوپری هم داشت دیگه چه میدونستم شغل دومشه😂😂😂

من و همسرم از فروردین 98 منتظر معجزه ی خدا هستیم😍ما هر دو عاشق بچه هستیم ❤️عاشق فرزند دار شدن😘بزرگ کردن موجودی از جنس خودمون😊فرزندی که ثمره ی عشقمون باشه و از وجود هر دومون باشه😍گاهی دلم خیلی خیلی میگیره و جز دوستای نی نی سایتی کسی رو برای درد دل ندارم😘این زمان ها نیاز به همدردی و دلداری دارم🤗اگر به هر دلیلی حال من رو نتونستی درک کنی لطفا از تاپیک من، از کامنت من عبور کن❤️این بزرگترین لطفی هست که در حق من میتونی انجام بدی😘
😂😂😂😂😂😂 اینکه چیزی نیست منم تا سالها نمیدونستم داییم معلمه فکر میکردم سوپر مارکتی داره البته ...

😂

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#اکانت تعطیل💔😴ببین چی ساختم از خودم...🖤من زخمی حرف های مردمم…🖤تو که خوب یادته منو...🖤من بد نبودم بد شدم...🖤بدتر از این هم بشم حق دارم...🖤تو چی میدونی دربارم...🖤 goftino.com/c/ys0Ffs  حرفی...حدیثی... من هرکیو که ناز کردم...یه روز یه چک زد رفت...💔 تو بمان و دگران...وای به حال دگران...💔🙃 نه که نبخشم دلخورم یکم...💔🙃

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

به خدا  

یه سری تاپیک هام ک به صورت پارت هستن  در مورد گرامر و کلمات انگلیسی هست،خوشحال میشم ببینین و اگ به دردتون خورد لایک کنین تا بدونم🙂❤  میشه برای حل شدن مشکلام یه صلوات بفرستین؟🙃💕 شکار لحظه ها میدونی کجاست؟ اون لحظه که طرف میخواد تاپیکشو قفل کنه و تو پست میذاری😂✌😎  یکی از فرهنگ هام توی دعوا کردن اینه ک به خانواده طرف کاری نداشته باشی!به خانوادش فوش ندی!شاید یکی خانوادش فوت کرده باشه🙂                                                          
اتفاقا مجردم هستم😆

🙂چندسال پیش پسردایی من رفته بود با باباشینا عید دیدنی خونه یکی از فامیلا که پیر بودن واقاهه چند سال پیشش فوت کرده بود،چند بار حال اقاهه رو از خانمش پرسیده بود،هرچیم بهش اشاره کرده بودن نفهمیده بود،اخرم موقع رفتن گفته بود ما که عمو فلانی رو ندیدیم اخر،بهش سلام برسونین🤣🤣

چون نیک بنگری همه تزویر می کنند
2032
🙂چندسال پیش پسردایی من رفته بود با باباشینا عید دیدنی خونه یکی از فامیلا که پیر بودن واقاهه چند سال ...

🤣🤣😐

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

چکاره بودن بازنشست شدن؟؟😂😂😂

فدا سرت هر چی کمتر بدونی بهتره😁

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/
چکاره بودن بازنشست شدن؟؟😂😂😂 فدا سرت هر چی کمتر بدونی بهتره😁

😍😍عزیزم

سپاهی بودن

من 11 سالم بود تازه فهمیدم دادش مامانم باید بهش بگم دایی اسمشم نمیدونستم 

😍😍عزیزم سپاهی بودن

خدا حفظشون کنه😂😂ولی من عاشق توام😂😂😂😂۱4سااال😂😂😂

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/
خدا حفظشون کنه😂😂ولی من عاشق توام😂😂😂😂۱4سااال😂😂😂

مرسی عزیزم

من؟؟؟

بی خبری خوبه، آرامش روان داره واسه آدم من بیشتر دوست دارم

اره واقعا 

البته من هیچوقت از کسی سوال در مورد زندگیش نمیپرسم و میگم زندگی بقیه به من ربطی نداره اینه که حتی شغل شوهرای دوستامم یا خودشون رو هم نمیدونم😂

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
مرسی عزیزم من؟؟؟

😂😂😂اره دیگه خودت گفتی بعد ۱۴سال فهمیدی بازنشتگیشونو😑😂😂😂

😂😂😂اره دیگه خودت گفتی بعد ۱۴سال فهمیدی بازنشتگیشونو😑😂😂😂

🤣🤣👌🏻👌🏻😍😍😍

باورت میشه من نمیدونم عمو هام چکاره ن. الا خونه عمه هامم بلد نیستم. نمیدونم چندتا بچه دارن. شوهراشون ...

😐

1718