2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا کورتاژ داشتم هشت ماع پیش منظورمه دوباره کورتاژ نشممم نمیخام بشم😭😭😭

هشت ماه پیشم سقط داشتی😲😨😨چرا 

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
2731

من دوقلو باردار بودم یکی از قل ها رشد نکرد و پیش دکتر شاکریان رفتم کلی دارو برام تجویز کرد خدا رو شکر یکیشون جذب شد و اون یکی قل هم خدا رو شکر صحیح و سالم به دنیا آمد الآنم دکترم رفته تهران کلینیک مام و براشون آرزوی موفقیت روزافزون دارم

قبلا کورتاژ داشتم هشت ماع پیش منظورمه دوباره کورتاژ نشممم نمیخام بشم😭😭😭

تحرکتو زیاد کن 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738
تحرکتو زیاد کن 

باشه حتما دارم عین چی گریه میکنم منی ک اولین بار دکتر هی میگف چرا قرص تاثیر نداره چرا دهانه رحمت باز نمیشه چرا دفع نمیشه الان راحت دفغ شد😭😭😭 چیکار کرد با من سقط چیکار کرد با من کورتاژ نابود شد رحمم..

🥰🤱🏻
باشه حتما دارم عین چی گریه میکنم منی ک اولین بار دکتر هی میگف چرا قرص تاثیر نداره چرا دهانه رحمت باز ...

عزیزم کاملا درکت میکنم منم ۵ بار سقط کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
عزیزم کاملا درکت میکنم منم ۵ بار سقط کردم 

دیگه چیزی ازمون مونده بنظرت؟! من مشکل همسرم داره فقط..بخاطر هر دردیو دارم میکشم..میترسم اخر این خوب بشه و من بیمار..😭😭😭😭 بزاره بره از پیشم

🥰🤱🏻
دیگه چیزی ازمون مونده بنظرت؟! من مشکل همسرم داره فقط..بخاطر هر دردیو دارم میکشم..میترسم اخر این خوب ...

عزیزم انشالله ک اخرین سقطت باشه امیدت بخدا باشه شوهرت ضعیفه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گل سرخ عزیز 

اگه تهران ساکن هستی برو پیش دکتر من خیلی کارشون عالی و دقیق هست یکی از بهترین خانم دکتر اصفهان بودن من خودم بعد هشت سال ناباروری وکلی سقط پیش ایشون باردار شدم 

2706