2726
عنوان

من چه کنم با این مادر و خواهر

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
گوش نمیکنه میگه حوصله ام سر رفته تو خونه از تنهایی

واقعا نمیدونم چی بگم، جز دعا کردن کاری ازت ساخته نیست. فقط یه جمله به خواهرت بگو: اگر اتفاقی واسه مادرمون بیفته تو مقصری و من از چشم تو میبینم...

میخواد بره، حرف گوش نمیکنه میگه ماسک میزنم

بزار بره. دور همی برای روحیه اش خوبه!!   و شما نمی تونی برای زندگی دیگران تصمیم بگیری!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
😑😑😑😑😑عجب خواهر باشعوری و مامان بادرکی احسنت تحسینشون‌میکنم 

هیچکدوم شون حال منو نمی‌فهمن، حتی زنگ زدم به خاله ام که اون واسطه بشه کنسل کنن مهمونی رو، اونم گوش نکرد

واقعا متاسفم واسه خودم با این خانواده ام

بزار بره. دور همی برای روحیه اش خوبه!!   و شما نمی تونی برای زندگی دیگران تصمیم بگیری!!!

برا سلامتیش چی؟؟؟ کرونا هم واسه سلامتیش خوبه، نه؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
مادر من شوهر دخترعموش فوت کرد نذاشتیم بره مراسم  از قضا  اکثر کسایی که رفتن مراسم کرونا گ ...

پس چرا مادرشوهر من از اول کرونا اینقدرررررر مراسم و مهمونی رفته، تا حالا نگرفته؟؟

به خدا من در عجبم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706