1989
1993
عنوان

من چه کنم با این مادر و خواهر

640 بازدید | 41 پست

مادرم سرطان داره و تحت درمانه, با این شرایط کرونا خواهرم پا شده مهمونی گرفته واسه آخر هفته و همه فامیل رو هم دعوت کرده.  بهش اعتراض کردم حالا با من قهر کرده

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

2014
میخواد بره، حرف گوش نمیکنه میگه ماسک میزنم

بگو درسته ماسک خوبه و باید زده شده اما تو محیط بسته و شلوغ بعنوان وسیله معجزه گر که عمل نمیکنه

جواب ابلهان نی نی سایتی خاموشیست.هروقت ریپ نزدم برات یعنی نخواستم به بحث با ابلهی مثل تو ادامه بدم😍😍😍😍
2006
یعنی دارم دق میکنم ، ازشون دورم ،فقط دارم حرص میخورم

ای بابا آخه ماسک چه فایده داره تو مهمونی شلوغ سپر مدافعی نیست که ماسکه

از تجربه پروازت با آنان که میخزند چیزی نگو..  

حالا مهمونی چی هست؟ عکساشو بذار بعدا 

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💚❤️به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره … جواب ابلهان خاموشیست، عقده ی پربازدید شدن ندارم، حوصله ی بچه مدرسه ای هایی که باید سر شاد باشن رو ندارم 😏برای عکس گذاشتن در سایت شما نیاز به یک لپ تاپ یا دسکتاپ دارید، سپس عکس موردنظر را از گوگل یا سایتهای دیگر یافته و با موس بکشید داخل کادر ارسال نظر. به همین سادگی📸یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

واسه کسایی بمیر که واست تب کنن

به زور که نمیشه مراقب سلامتی بقیه بود

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل از اینکه امضام رو بخونی و بگی اوه..خوش اشتها.🙄.این همه ارزو و خواسته،😏،باید بهتون یاداور بشم،خدای ما خیلی بزرگه،پس منم اندازه بزرگیش خواسته بزرگ دارم.😊۱.خدایا یه بچه سالم و صالح و وزیبا بهم بده ۲.کمکم کن کنکور ارشد mba دانشگاه صنعتی شریف قبول شم ۳.کمک کن ابجیم باردار بشه ۴.کمکم کن یه شغل خوب گیر بیارم ۴. شوهرم شغلش خوب بشه ۵.محتاج کسی نباشیم ۶.صاحب خونه و ماشین باشیم ۷.راه درست رو نشونم بده ۸.کمک کن انسان بمونم و انسان تربیت کنم
گوش نمیکنه میگه حوصله ام سر رفته تو خونه از تنهایی

واقعا نمیدونم چی بگم، جز دعا کردن کاری ازت ساخته نیست. فقط یه جمله به خواهرت بگو: اگر اتفاقی واسه مادرمون بیفته تو مقصری و من از چشم تو میبینم...